Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan tudom, hogy beképzelt...

Honnan tudom, hogy beképzelt vagyok-e vagy sem? 20/L

Figyelt kérdés

Hogy viselkedik egy beképzelt, önimádó lány? Nagyimtól folyton azt hallom, hogy beképzelt és önimádó vagyok, de barátnőim szerint nem. A tükör előtt nem azért szoktam állni, mert "Ó de szép vagyok", hanem mert a hibáimat nézem (hol vannak pattanásaim, miteszereim, milyen sokat kihullott a hajam, milyen az alakom stb).

Azt vsizont nem látom magamon, hogy beképzelt és önimádó lennék. Viszont, ha nagyim ezt látja, akkor lehet, hogy mások is? De mégis hogy viselkedik egy ilyen lány?

Leírnátok nekem?

Előre is köszönöm! :)



2017. szept. 30. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvass utána a Johari ablak kifejezésnek.

Kérj visszajelzést.

Nagyon sajnálatos, hogy az önismeret készségét nem tanítják már általános iskolában. :(

2017. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A beképzelt ember többre tartja magát másoknál, elvárja, hogy felnézzenek rá ezért, bár sokszor igyekszik az elért eredményeivel, a szépségével vagy a vagyonával kivívni ezt a vágyott állapotot. "Fennhordja az orrát", tökéletesnek tartja saját magát, rendszeresen leszól másokat, saját hibáit nem veszi észre, vagy letagadja, akár még önmaga előtt is. Egocentrikus, körülötte forog a világ.
2017. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
A barátnőid többen vannak, a nagyid egyedül, szóval a barátnőid nyertek.
2017. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A tükör előtt nem azért szoktam állni, mert "Ó de szép vagyok", hanem mert a hibáimat nézem (hol vannak pattanásaim, miteszereim, milyen sokat kihullott a hajam, milyen az alakom stb). "

Ezzel meg is magyaráztad. Mások azt látják, gyönyörködsz magadban, a valóságban a hibáid nézed.

Ezért néznek egoistának, holott pont hogy nem vagy az.


Onnan tudod hogy az vagy -e vagy sem, hogy tudod mit érzel. Hisz most írtad le, te a hibáid nézed. Akkor hogy lehetnél egoista?

Nem ismered a saját érzéseid? Imádod magad? Nem? Akkor hogy lennél az?


Ne hagyd hogy összezavarjanak mások.

2017. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy beképzelt lányt úgy lehet megismerni, hogy magához és a lehetőségekhez képest vagy azért cserébe amit ő elért irreális elvarasi vannak a partnereivel és magával szemben is, másnéven túl nagyok. Egy beképzelt lánynak nem lehet eleget tenni, ha azt kapja amit valójában érdemel akkor elkezd hibáztatni mindenkit, mert on központú látóképessége van.


Szolgálókat keres igazából nem párkapcsolatot, vagy olyan ember aki a saját egzisztenciáját felhúzza. Mivel nem reális az önbizalma csak koholmány így rövid távú párkapcsolatok jellemzik, hosszú távon egy beképzelt nő egy papucs mellett tud feloldódni akit kedvére eroszakolhat lelkileg " én úgysem vagyok hibás semmier, ha az ágyban nem jó valami az csak a pasi hibája lehet stb stb...hogy nem vagyok gazdag az azért van mert nem jött el a szőke herceg akit én biztos megérdemlek úgyis hogy cserébe nem csinálok igazából semmit.


A beképzelt emberekkel nem lehet tartósan együtt élni, a vágyak "szerelem" csak testi vagy. Önbizalom hiányában szenved egy ilyen no akire nem lehet fel nézni és egyenrangú kapcsolatra alkalmatlan ennyi igazából 25f

2017. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!