Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki azt gondolja magáról,...

Aki azt gondolja magáról, hogy önbizalomhiányos, az valójában beképzelt?

Figyelt kérdés
Ha önbizalomhiányos lenne, akkor azt gondolná magáról, hogy egy lúzer. Vagy nem?

2017. aug. 2. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem a logikádat. Az önbizalomhiányos nem tudhatja magáról hogy önbizalomhiányos?
2017. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Szerintem nem.
2017. aug. 2. 15:02
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Az önbizalomhiányos nem feltétlen hülye, maga is beláthat dolgokat. Neked sem ártana.
2017. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Tehát ha én pl. nem szólítok meg valakit vagy nem nevezet be egy versenyre mert nincs elég önbizalmam hogy megtegyem és tudom hogy nincs elég önbizalmam akkor én megképzelt lennék? A beképzelt ember úgy tudom úgy kezeli a problémákat hogy "én úgyis meg tudom csinálni" nem úgy, hogy "biztos nem fog sikerülni".
2017. aug. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Tehát ha én pl. nem szólítok meg valakit vagy nem nevezet be egy versenyre mert nincs elég önbizalmam hogy megtegyem és tudom hogy nincs elég önbizalmam akkor én megképzelt lennék?"


A kérdésben is benne van, hogy nem kudarcot jósolsz magadnak, tehát nem lehetsz önbizalomhiányos. Akkor lennél önbizalomhiányos, ha azt mondanád, nem, ebbe nem vágok bele, mert bukás lesz a vége.

2017. aug. 2. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalomhiányos ember, mint ahogyan a neve is mutatja, nem hisz magában. Nem hiszi el magáról, hogy jól néz ki, hogy szeretik, hogy képes valamire. Hiába kap pozitív visszajelzést, nem hiszi el, mert egyszerűen nem hisz magában.

Nem tudom évből hogy jött neked az, hogy bekpezelt, mikor a beképzelt mindennek a szöges ellentéte.

2017. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*ebből
2017. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalomhiányos is tudhatja magáról, hogy önbizalomhianyos, emellett a környezete is visszajelezheti, hogy bìzzon jobban magában. Az énképen meg változtathat az ember, csak idő kell hozzá.
2017. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem önbizalomhiányom van, de a legtöbben azt hiszik, beképzelt vagyok. Mert pl. nem merek megszólítani másokat, kívülről meg azt gondolják, hogy azért, mert szerintem túl jó vagyok hozzájuk. Szóval könnyen össze lehet keverni a kettőt.
2017. aug. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!