Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől olyan beképzelt sok ember?

Mitől olyan beképzelt sok ember?

Figyelt kérdés

Ilyen 20 év körüli lánykák, felveszik a magassarkút meg valami ruhát és hétköznap úgy mászkálnak, hogy sz.aros bottal nem lehetne felütni az orrukat.

Látszik róluk, hogy lenézik az embereket, ha jól vannak öltözve, ha rosszul.

Mitől ilyenek? Sok ember többet tett le az asztalra, mint ők mégse hordja ennyire fenn az orrát.


2017. júl. 3. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem ez nem zavar,téged miért?
2017. júl. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert így próbálják kompenzálni a kisebbségi komplexusukat, és az önbizalomhiányukat. Figyeld meg, hogy azok a legszerényebb emberek, akik letettek valamit az asztalra!
2017. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

A butaságuk, éretlenségük, tapasztalatlanságuk/félreinformáltságuk miatt beképzeltek. Úgy gondolják tévesen, hogy ezzel a viselkedéssel többek lesznek mások szemében, vagy hogy tartoznak ennyivel saját maguknak. Külsőségek...

Jobb esetben, idővel rájönnek, hogy hülyét csinálnak magukból, és nevetnek egyet saját, ostoba ridegségükön.


Viszont, létezik egy bizonyos, egészséges mértékű önbecsülés is, amely megmutatkozik a testtartáson például, de nem társul kirívó feltűnősködéssel, orrhordással.

2017. júl. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Én is láttam egy tinit. Egy kisebbség lánnyal ment kézenfogva, kisebbséghez hasonlóan kólát lóbálva es erre a nagy semmire olyan beképzelten, felszegett állal ment miközben azt pásztázta ki nézi. Mintha körülötte forogna a világ.

Sok tini hiszi ezt.

Közben a nagy beképzeltség csak ami megdöbbentő az egészben a kólán kívül :D

2017. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
(Szerintem agyonra be fogják szívatni és lehúzzák teljesen. Majd rájön.)
2017. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
*lány ment kézenfogva kisebbség lánnyal beképzelten
2017. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Menőzés.


Valóban az emberiségnek leghasznosabb emberek a legszerényebbek.

2017. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
És neki kellett vinnie a kolát. Ezt sem vágja hogy kisebbségnél.mit jelent..ő a csicska..
2017. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, sőt örülök, hogy léteznek... Mert ez pontosan az a kategória akiknek elég a kocsikulcsot " véletlen " megmutatni, hogy látszódjék az embléma, és fizetni neki valamit inni, vagy elvinni kajálni, és már van egy kellemes estéje az embernek... olcsóbbak mint a hivatásosok. Innentől részemről legyenek csak minél többen, még kiszúrni is könnyű őket. :D
2017. júl. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem néznek le, többnyire négyesben szexelünk. Gyere te is, ne morogj :D
2017. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!