Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vegyem figyelembe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vegyem figyelembe a véleményét?

Figyelt kérdés
Sötét szőke akarok lenni most barna vagyok és a barátom nem akarja,h olyan legyen de én meg mindent ki akarok próbálni fekete voltam 3 évig és uncsi volt, nem tudom mennyire állna jól de ha szar max visszafestem barnára.
2014. ápr. 14. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Te hajad, azt csinálsz vele amit akarsz, ne ő mondja már meg.
2014. ápr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szeretheted valami nagyon, ha akkora változtatást akarsz magadon csak azért is, amit ő nagyon ellenez. De a te dolgod.


Én már 1 évvel az előtt sem festettem a hajam, hogy a férjemmel összejöttünk volna... szóval mikor bekerült a képbe, már rég kikopott a festék. Nem is akartam újra festeni. Amúgy utálja a festett hajat, meg úgy általánosságban a mű dolgokat egy nőn...pl műköröm, festett haj, szilikonszáj-mell, műhaj... Egyedül a sminket preferálja, de abból is alapozó, púder nélküli= vakolatmentes változatot.


Én biztos nem festeném újra a hajamat mert egyrészt egészségtelen, másrészt én magam sem akarom, de ha akarnám sem tenném mert tudom hogy nem tetszene neki. Ennyire nem tudsz tekintettel lenni a párodra?

2014. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!