Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez ideges jellemű emberre vall?

Ez ideges jellemű emberre vall?

Figyelt kérdés

Ismerek valakit, akinek alapból fizikai fájdalmai vannak. Eleinte jól el tudtam vele beszélgetni, de már akkor feltűnt, hogy időnként elhangzanak nagyon negatív mondatok is.

Aztán volt egy olyan is, hogy az interneten irogattunk, és valami hasonlót írt, idézem "kiteszek egy képet, és nem érdekel, hogy ki fogja látni, nem érdekel, ha valami rosszat gondolnak rólam, mert nincs szükségem még több negativitásra, mint ami alapból van, tudod?"

Ez a "tudod?" olyan idegesítő volt a mondat végén, szerintem teljesen maga alatt lehetett, ideges lehetett, amikor ezt írta, és rám zúdította az idegességét. Én nem szoktam senkihez sem így beszélni, hogy odabiggyesztem a mondat végére azt, hogy "tudod?"

Valóban egy feszült, ideges, lehangolt emberről van szó? Nem igazán tudom megítélni az embereket a hangnemükből, viselkedésükből, mondataikból. Ti mit gondoltok erről az emberről?



2017. okt. 2. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudod? Érted? Vetted? Világos? Értve vagyok? Megértesz engem? Igazam van?


Szerintem, megerősítést vár.


"Negativitás alapból van" Egyettértesz vele?


A "Tudod?" Miért negatív szó?


Ez a negatív: Te nem tudod...Te nem értheted...


Csak egy vélemény.

2017. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!