Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lelkesednek értem idegenek?

Miért lelkesednek értem idegenek?

Figyelt kérdés

Olyan emberekre gondolok, akikkel bár láttuk egymást párszor, de nem beszéltünk sose.

Boltban dolgozom, néhány vásárló van, hogy megismer már, ez normális, ennyi idő után.

Viszont konkrétan két személy is van, akik már szó szerint lelkesednek értem.

Az egyikük egy idősebb (50-60 között valahol) férfi. Nem tudja a nevemet se, de mindig kérdezi, hogy vagyok, örül, ha lát, meg hasonlók. Am nem hiszem, hogy magányos lenne, vagy ilyesmi, hiszen van felesége meg egy lánya is, szoktam őket együtt látni.

Illetve a másik egy fiatalabb (30-35 éves) srác. Vele se beszéltem még soha, "szia, hogy vagy?"-nál többet, de mindig nagyon örül, amikor meglát, integet nekem meg ilyenek. Meg direkt hozzám áll be a sorba, néz, mosolyog, meg ilyenek. Kétlem, hogy bármit is akarna, akkor már mondta volna (hiszen több, mint egy éve így van).

Megfigyeltem, a többi kasszás lánnyal egyik fent említett személy sem ilyen, a többiekkel semlegesek, pedig van egy csomó csinos fiatal kolléganőm.


Mit gondolhatnak vajon?


23l


2017. okt. 2. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:

először azt hittem, hogy valami ufok látogatnak be hozzád a nappaliba :D

Szerintem bejössz nekik de nem elég bátrak ennél komolyabb beszélgetést kezdeményezni. Esetleg szólj hozzájuk te is párszor, hogy megtörd a csendet. Lehet utána le is kopnak rólad

2017. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!