Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálsz, ha az utcán/munk...

Mit csinálsz, ha az utcán/munkában/bárhol rádjön az ok nélküli nevetés?

Figyelt kérdés

Velem sajnos gyakran előfordul, hogy megyek az utcán, eszembe jut valami poénos helyzet, és nagyon nehezen tudom magam visszafogni, hogy ne nevessek fel hangosan.

Munkában sajnos rosszabb, mivel emberek közt dolgozom, nem engedhetem meg magamnak, hogy ok nélkül kacarásszak.


Veletek gyakran van ilyen?

Hogy higgadtok le?


L


2017. okt. 2. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gyakran, de volt rá példa, hogy buszon ülve eszembe jutott egy intenzív vicces élmény, és elnevettem magam. Másoknak lehet fura volt és ok nélküli, de olyan hirtelen jött, hogy nem tudtam és nem is akartam visszafogni.

Olyan is volt, ahol nevetőgörcsöt kaptam, egy sok emberrel teli teremben, komoly témájú előadáson. Nah, az nem volt semmi, a kísérőm dettó csak pukkadozott, így ki kellett vonulnom, mert úgy éreztem szétpukkadok, ha most nem nevethetek azon az apróságon, amit a másikkal kitaláltunk. Van ilyen..

2017. okt. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Nevetek, akarhol vagyok.

Nekem nem tilos emberek kozt boldognak lenni.

2017. okt. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!