Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonéves lányok! Van itt...

Huszonéves lányok! Van itt köztetek olyan, akinek lapos kicsi mellei vannak és emiatt komplexusa van?

Figyelt kérdés

Kb. erre a kategóriára gondolok: [link]

[link]

Csupán azért kérdezem, mert fogalmam sincs, hogy egy átlagos deszka lányt (elnézést a kifejezésért) mennyire zavarja, hogy a többi csajnak gömbölyű formás cicijei vannak neki meg minden alkalommal látszik, hogy semmi nincs a helyén. Én példádul alacsony vagyok és emiatt van komplexusom, mert óriási hátrány a csajozásban. Ebből a szempontból a kis mell okozhat ehhez hasonló komplexust vagy ti ugyanúgy szépek és magabiztosak vagytok - a pasik által is visszaigazolva - mintha formás telt kebleitek lennének? Van köztetek olyan, akit a mell hiánya miatt utasított vissza egy srác? Ha igen, mennyire volt rossz érzés? Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy mit éreztek ezzel kapcsolatban és hogy miért lett kicsi a melleitek (túlzott sport, rossz étkezés vagy szimpla genetika). Légyszi kort is írjatok. Köszi a válaszokat.



2017. aug. 25. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

ezt is te írtad ki? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Amúgy szerintem nem mindenki ilyen felszínes, hogy ezen aggódjon. De egyébként a kis melleket meg lehet csináltatni, magasabbra meg nem nagyon fogsz nőni (elnézést a kifejezésért), szóval...

2017. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jesszusom, hova fajultunk édes jó Istenem...Hová, amikor egy nőnek a mellméret problémát jelent. Ha emiatt utasítanak vissza egy nőt, akkor az a férfi számlájára írható és hogy mennyire szexközpontú: ergo nem azért szeret, ami vagy. A kicsi mell az nem betegség, hanem adottság és egyáltalán nincs mit rajta szégyellni. Nekem is volt már kis mellű barátnőm és elhiheted, hogy nem azért szakítottunk...


Én úgy érzem, hogy neked önbizalomhiányod van, ahogyan sok nőnek a mai világban, mert a médiának akarnának megfelelni, és hoppon maradnak, mert a normális férfiakat (felteszem Te is őket keresed) nem ez érdekli, hanem a személyiséged, hogy milyen vagy te valójában. Ha szeret, akkor úgy ahogy van szeret, ahogy a nőre néz, és irreleváns ez az egész kérdéskör ebben az esetben. Ha egy-néhány éjszakára kell a nő valakinek, akkor nyilván már más a helyzet, de ilyenekkel meg nem kell kezdeni. Ennyi.


Minden jobb volt a 70-es években, nem volt ennyi divatmajom, fogyizó "nő" mint manapság...Az igazi, valamire való, tartással és önbizalommal rendelkező nők ritkák mint a fehér hollók és ha találkozol eggyel, netán összejöttök, akkor meg kell becsülni.

2017. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen kérdések miatt komplexusosok a kismellű nők... :D
2017. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Persze, hogy van komplexus, mikor mindenhol semmibe vesznek miatta :D kinek kéne a kisebb , ha választani is lehet?
2017. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Madri00 válasza:
31%
Anyád a deszka
2018. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen és nincs komplexusom miatta. Még tiniként zavart, mára már teljesen megszerettem. Sőt, nagyon sok előnye van a kis mellnek. :)

A barátom és a volt barátaim sem panaszkodtak rá :)

2018. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!