Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok idegenek előtt...

Nem tudok idegenek előtt megnyílvánulni, ezt hogy lehet legyőzni?

Figyelt kérdés

A családomon és a barátaimon kívül nem tudok senkivel sem kommunikálni rendesen, nagyon zavaró tulajdonság. Sem az egyetemen a csoporttársaimmal, sem a munkahelyen, pedig néha annyira vágyom rá hogy odamenjek valakihez és összebarátkozzunk, de teljesen leblokkolok. A munkahelyen nem tudok a kollegákkal megismerkedni, pedig tudom hogy lenne aki szívesen megismerne, de egyszerűen nem merek hozzájuk szólni. A társadalom kivethet emiatt magából, mert gondolom mindenki első gondolata az, hogy bunkó vagyok és nem pedig az, hogy ennyire zárkózott. :(

Irigykedve nézem a “bátor embereket”, de én miért nem tudok olyan lenni? Jártam már szakembernél is, illetve magam is próbáltam segíteni ezen, vagy fokozatosan hoztam magam olyan helyzetekbe, vagy egyből bele a mélyvízbe, de sok megnyílvánulásom végül katasztrófa lett és leégettem magam mindig.


2017. okt. 6. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert szorongsz ettől.
2017. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!