Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lefogyjak, vagy maradjak...

Lefogyjak, vagy maradjak kövér, ha nekem az evés élvezete is legalább ugyanolyan fontos, mint az, hogy szépen nézzek ki?

Figyelt kérdés

110 kg vagyok.

Én jól ismerem magamat, és tudom, hogy nekem a belső dolgok, és érzések is legalább olyan fontosak, mint a külsőségek.

14 ébes vagyok ezért néha rágondolok lehet mégis ki kéne próbálnom milyen az élet vékonyan... de már kényszeres evésrohamaim vannak. Mit tegyek? Melyiket válasszam?



2017. okt. 8. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Atyaisten😳😳😳

En 14 évesen vagyok 55kg és ígyis diétézok és naponta-kétnaponta 20 percet futok 8-9km/h-val

2017. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséget.
2017. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyél jókat és fogyj le, akkor is, ha a kinézeted nem fontos számodra. Az egészséged legyen az. Én hedonista vagyok, nagyon szeretem a hasamat s nyilván nem akarok sanyarú diétán és gyógyszeren élni s gurulni pár évtized múlva, mert tönkretettem magamat. Egészségesen jókat akarok enni még sokáig :D Ezt ajánlom neked is, találd meg a számodra jó, élvezetes, egészséges életmódot.


A kényszeres evésroham nem egészséges, az tuti.


S nem is érintettem a kérdést, hogy 14 évesen 110 kg az eléggé életveszélyesen hangzik. Mi lesz később?


Ha komoly a kérdés s tényleg ennyi vagy, ne gondolkodj, válts életmódot, akár kérj segítséget, ne gyilkold magad.

2017. okt. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A stilisztikám borzalmas volt az előző hozzászólásomban, mea culpa. Azért a gondolat érthető.
2017. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Erőd, kedved, motivációd, intelligenciád nem lesz lefogyni, ha 14 évesen 110 kilóval dilemma a fogyás gondolata. Amúgy neked - kedves kérdező - sokkal fontosabb az éves mint a szép kinézed, akkor nem lennél 110 kg...
2017. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*evés
2017. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

90kg voltam 15 évesen, aztán 20 évesen meg 130. Világéletemben kövérként éltem, párkapcsolat nuku, önbizalomhiány, állandóan fájtak a lábaim, nehéz volt felmenni a lépcsőn...sz...r volt...

55kg fogyás után sokkal jobban érzem magam. Szerintem fogyj le. Én se mondtam le semmi ételről, csak tartok mértéket. Még a mekibe is benézek heti 1x, pizza, haverokkal ebéd, kávé, néha csoki...

Nem kell cölibátust fogadnod akkor sem, ha lefogytál.


Viszont amíg eléred a súlyod, addig figyelj oda és tényleg iktass ki minden cukros lisztes dolgot + mozogj

2017. okt. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a 110 kg nagyon sok. Nem tudom, milyen magas lehetsz, de legalább egy 40-50 kilótól meg kéne szabadulnod, mert ez egészségügyileg nem a legjobb. Az evésrohamok pedig szerintem lelki okokra vezethetők vissza, így nem árt, ha egy pszichológustól kérsz segítséget.
2017. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!