Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miert mondjak, hogy Isten...

Miert mondjak, hogy Isten szemeben mindenki ugyanolyan fontos? En akkor miert nem lehetek igazan boldog?

Figyelt kérdés
23L vagyok, soha nem voltam szerelmes, 1 ferfi kellett igazan, azt meg jo fel eve megkapta egy olyan lany, akinek az elete egyebbol nem all, csakhogy kipakolja a csocseit es razza magat, hogy mindenki eszrevegye. Lenezi az embereket, flegma, ontelt, megis megkapja, amit szeretne. Hiaba viselkedem rendesen, nem pakolom ki mindenem en soha nem kapom meg, ami fontos. Akkor most mi van, 5 eve csak ezt kerem Istentol, semmi nem tortenik... Igy most hogy erezzem azt, hogy ott van mellettem??
2016. jún. 25. 19:18
1 2 3
 1/21 KZitus ***** válasza:
20%

Szia


Hát ezt az kérdést mind a több milló(billió) ember feltehetné, aki nem boldog.

Fontos vagy Isten szemében, az biztos, mert érted is feláldozta a Fiát. Te értékeled ezt? Ha igen, már egy okod van a boldogságra :-)

2016. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

"Lenezi az embereket, flegma, ontelt, megis megkapja, amit szeretne. "


- Itt a bizonyíték, hogy Isten szemében ő is fontos., DE különben is, mire fel ítélkezel?

Nem kell neked senki, csak egy, és azóta azután sírsz. Mégis mit vársz így? Azt írod, mit nem teszel, hogy legyen kapcsolatod, de mit teszel érte?

2016. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mit? Ismerkedem, es az osszes pasi, akit megismerek atba.sz!
2016. jún. 25. 19:29
 4/21 A kérdező kommentje:
Magyarul legyek flegma, bekepzelt, onimado p.icsa es akkor boldog leszek, es fontos leszek Istennek. Koszonom!
2016. jún. 25. 19:29
 5/21 anonim ***** válasza:
Ne türelmetlenkedj. Ez a 60-70 év sitty-sutty eltelik, úgy ahogy eltelik, de a mennyországban jó lesz majd az örökkévalóságig. :)
2016. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Magyarul legyek flegma, bekepzelt, onimado p.icsa es akkor boldog leszek, es fontos leszek Istennek. Koszonom!"


- Igen, pont ezt írtam.

Gyűlölködsz, ítélkezel stb. Mégis kinek kell ez szerinted?

2016. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha annak a pasinak ilyen nő a zsánere, akkor egy könnycseppet sem érdemel. Felébredhetnél már, rossz szemszögből nézed.
2016. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Roland G. ***** válasza:

Nem lehet,hogy azok tetszenek,akik ilyen típusúak?

A legtöbb lány nem szereti a rendes férfiakat/fiúkat...

Tisztelet a kivételnek!

2016. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Zitus a kérdezőnek nem lesznek gyerekei attól, hogy örülsz Jézus megölésének.


Amúgy én senkit nem verek át, de nem is ismerkedem.


Kedves kérdező, ez a jó madár a barátod?

Vagy csak tetszett?

2016. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az elejen egy helyre kerultunk, aranyos, rendes pasinak tunt es mar akkor megkedveltem. Parszor beszeltunk, kialakultak az erzesek, majd sorra jottek az ugyei. Nem akartam azt, hogy felesegul vegyen, par honapert is halas lettem volna, de semmi...
2016. jún. 25. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!