Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj egyeseknek ez?...

Miért baj egyeseknek ez? Szerintetek is én látom rosszul a dolgot?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,akinek a kedvenc színésze egy 50-es éveiben járó férfi színész...ha valakinek elmondom,hogy xy a kedvencem,akkor kapom a megjegyzéseket,hogy ő már idős stb...(kérdőre vontak,hogy hogy lehet olyanról kép a telefonomon,aki az apám is lehetne)

Könyörgöm...és aki olyan színészt kedvel aki már meghalt? Komolyan mondom,egyesek arra mennek,hogy jól nézzen ki az illető meg híres legyen...az már nem számít,hogy esetleg le is tegyen valamit az asztalra...

Amúgy meg az én kedvencem olyan,hogy ha megjelenik róla egy hír,akkor az nem olyan,hogy drogozott meg bűnözött vagy a rajongóit hajtotta el stb.

Nem mellesleg Oscar díja is van a sok más elismerés mellett,tehát ő igenis tett le valamit,ellentétben a hurrogók által istenített kis majmokkal szemben...

(A kis majmokat nem kor alapján értem,hanem agyilag...tehát én az olyan hírességeket nézem csak le,akik a botrányaikról híresek,mert amúgy meg mást nem lehet róluk mondani)

A kedvencem pedig az,hogy miért nem szeretem inkább Zac Efront meg Justin Biebert és társait...(nem vagyok az utálójuk,csak ők a botrányosabbak közé tartoznak)



2017. okt. 8. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Kedvelni lehet, de hogy a telefonodon is, meg rajongani érte stb. . Apakomplexus.
2017. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, de ki az? :D

Colin Firth?

2017. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ez a színész alakítja Kertész Vilmost?
2017. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ki az? :(
2017. okt. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baj. Mások véleménye meg ne érdekeljen, főleg ilyen dologban nem.
2017. okt. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Haha,nagyon vicces volt...persze,Kertész Vilmos az...ilyen igénytelen szappanoperákra sajnos nem adok,hogy Vili bá legyen az...😞
2017. okt. 9. 13:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves első neked pedig: Szóval szerinted nem normális,hogy a kedvencedről van pár képed? Komolyan ember? És mi van azokkal,akik posztereket raknak ki? Azok se normálisak? Annyira birom,hogy az ilyen barmok képesek idejönni a baromságaikkal... Pont a te fajtádról szól a kérdésem,de nem baj,itt vagy példának legalább...
2017. okt. 9. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!