Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » én egy fiú vagyok. Ötletek...

én egy fiú vagyok. Ötletek arra hogy tudjam magam rávenni arra máskor, mondjuk holnap ogy időben lefeküdjek? Kb 9-10 óra alvás kell nekem alszom jó ha 5 öt.25f

Figyelt kérdés
sajna nem megy, mindig fennmaradok vmi miatt és másnap kileszek teljesen. egyedül lakom és kicsit depis is vok.
2017. okt. 9. 03:06
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyedul laksz es nem tudszz aludni? Mi a f... Teso ? Hat pont hogy egyedul tudod a legkonyebben megcsinalni. Allits be egy ebreszto orat este hetre es utana csak az alvashoz keszulodhetsz. Nincs filmnezes nincs melo nincsennek haverok, semmi, mert te mesz aludni. En ezt egy honapig tudtam csinalni. Aztan jottek a haverok meg minden es nezd most is fennt vagyok, de kovetkezo honaptol kirugok mindenkit az eletembol es ujrakezdem mert nincs annal jobb mint hogy nyolckor agyba menni. Hasznald ki mig van ra lehetoseged.
2017. okt. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veszel 2 sört 8 kor benyomod őket ès 10 kor úgy fogsz aludni, mint a kisangyal.
2017. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 sör az még csak ébreszt
2017. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem iszom alkoholt sört meg eleve utálom.
2017. okt. 9. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek sincsenek varázstrükkjei erre, max az, hogy vegyél erőt magadon, és feküdj be az ágyadba.

Vagy esetleg virraszd át az egész éjszakát. Lehet, hogy másnap sz@r lesz, de így könnyű lesz másnap este időben aludni menni. (Ez persze csak akkor érvényes, ha nem sofőr vagy, vagy nincs olyan szakmád, amihez ébernek kell lenni)

2017. okt. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!