Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi gyógyszert kell bevenne...

Mennyi gyógyszert kell bevennem ahhoz, hogy utána lefeküdjek aludni és meghaljak?

Figyelt kérdés

2015. márc. 9. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél meghalni?
2015. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem szeretnék. semmi öngyilkos szándékom nincs.
2015. márc. 9. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Biztos megvan az oka annak, hogy meg akarsz halni, de egyáltalán nem biztos, hogy ha gyógyszert túladagolod meghalsz tőle. Viszont nyomorékot azt csinálhatsz belőle magadból. És utána még szarabb helyzetben leszel mint most. Ez a kérdés nekem inkább segítség kérésnek tűnik, szerintem egy lelki segélyszolgálatot nem lenne rossz ötlet felhívni.
2015. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ miből.
2015. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem kellenek..
2015. márc. 9. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
60 mg xanax meg egy pohár vodka sztem halálos, bár nem biztos. Viszont a Batman egyik színésze ettől a kombinációtól halt meg. Ha jól emlékszem.
2015. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok ha ő meghalt akkor egy fiatalabb is gondolom.köszi
2015. márc. 9. 21:37
 8/9 Philipp Gábor ***** válasza:
100%
Az nem megoldás! Ne akarjál meghalni!
2015. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A gyógyszerek nem alkalmasak öngyilkosságra. Az ilyen jellegű kísérletek kevesebb mint 5%-a vezet halálhoz. Ha ezt gyógyszerrel ilyen egyszerűen meg lehetne oldani, senki se lőné magát fejbe, szúrná szíven, kötné fel vagy ugrana vonat alá vagy a mélybe a tizedikről.
2015. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!