Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi úgy hogy valami...

Más is érzi úgy hogy valami sokkal több szeretne lenni annál mint ami?

Figyelt kérdés
te éppen mi?
2017. okt. 9. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Folyamatosan ezt érzem, csak nem tudtam így megfogalmazni. Igazából bármi, csak nem ez, ami most.
2017. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyan akarok lenni, mint a többi normális ember. Ugyanúgy barátokkal körülvéve, szorongások nélkül, jó társaság lenni.
2017. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyári munkás koromban éreztem ezt, aztán kitaláltam, hogy mi szeretnék lenni, és megoldottam...

Most kitaláltam egy youtube -csatornát, csak a kivitelezéséhez tanulni kell, most azon vagyok gőzerővel, de amúgy már elégedett vagyok... 20-30közt még elérhetetlen álmaim voltak... mostmár tökéletes boldog vagyok azzal, hogy van egy egyszerű házam, 5évente tudok szalon autót venni, +évente 2-3* tudok "nyaralni/pihenni" egyet egy ismerőssel az orosz tundrákon.

2017. okt. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mint ami a 2-es, csak hozzáteszem még, hogy életcélokkal is.
2017. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is olyan akarok lenni, mint a 2-es.
2017. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hm, én ezeket azt hiszem elmondhatom magamról, de valami még is hiányzik az életemből.
2017. okt. 10. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Jelenleg azt érzem, hogy elb×tam 5 évet az életemből, ezért próbálom pótolni képzésekkel, hogy ne egy munkahelyen, X ember közt legyek, akik állandóan kipécéznek maguknak, hanem maga legyek, és kevés, de válogatott emberek közt lehessek végre.
2017. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!