Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Függő vagyok attól, ha nem...

Függő vagyok attól, ha nem bírok ellenállni a büféknek?

Figyelt kérdés

Elég nyamvadt az anyagi helyzetem, spórolnom kéne, de sokszor elköltök kb 500 vagy 1000 forintot hamburgerre, vagy hasonló kaliberű ételre.


Csomagoltam magamnak, de az se volt egész napra elég, muszáj volt vennem még valamit estefele hazafele menet. A büféevés után óta lelkiismeretesen furdalva vagyok és aggódom, hogy túl sokat költök ennivalóra, pedig vésztartalékolnom kéne. Másrésztpróbálom magam nyugtatni, hogy erre szükség volt, de a pénz az pénz és elég ritka kincs. Van fontosabb ugyan a pénznél de túl is kell élni meg számlát befizetni és még nem vagyok felnőtt, pedig kb 15 éve annak kéne lennem.


2017. okt. 9. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Csomagolj elegendo kajat , keruld a szemed ugyebe akado bufeket, menj mas uton, v ne vigyel magaddal penzt!
2017. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Büféfüggőség...hát elég durván hangzik. Próbálj ellenállni, vigyél elég kaját otthonról. Esetleg ne vigyél magaddal pénzt.
2017. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!