Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan animét mondani,...

Tudtok olyan animét mondani, ahol egy egy gyengébb ország/uralkodó próbál ellenállni egy nagyobb birodalomnak?

Figyelt kérdés

Akár háborúban akár csak politikai eszközökkel, szövetségi rendszerekkel stb

Ja és jó lenne, ha lenne valami magyar feliratos változata.


Előre is köszönöm, ha valaki tud ilyet!


2017. júl. 31. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

nem ország de hasonló

code geass

2017. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ismerem, az egyik kedvencem (a Magi mellett), de nem teljesen ilyesmi animét keresek most.


Azért köszönöm! :)

2017. aug. 1. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nyári szezonos animékben láttam egyet ami Törökországban játszódik, és ott van valami konfliktus egy birodalommal, de nem jut eszembe a címe :/ Animeaddictson biztos megtalálod
2017. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ha esetleg meglenne a címe és elmondanád azt megköszönném. :)
2017. aug. 2. 18:31
 5/5 anonim válasza:

Amire az előző gondolt az aS houkoku no Altair. Még semmit sem láttam belőle, de nem tűnik rossznak.


Én még a Drifters-t tudnám ajánlani. Történelmi szereplők kerülnek egy fantasy világba (főként szamurájok de van más is) és az ott uralkodó elnyomó birodalomtól próbálják átvenni a hatalmat az ottani tündékkel és törpékkel. Ez jóféle! ;)

2017. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!