Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hogy van valami mentális...

Lehet hogy van valami mentális betegségem?

Figyelt kérdés

2-3 napja eléggé furán érzem magam. Émelygek, néha hányingerem van és fura dolgokat gondolok/csinálok. Pár napja elkezdtem nézni egy sorozatot a címe Mr. Robot. Van benne egy srác eléggé megfogott a karaktere.. a lényeg hogy elég durván mentális beteg. Valamiért én is elkezdtem hasonló dolgokat csinálni pl. magamban beszélek egy olyan valakivel akit csak úgy kitaláltam. Amint elkezdtem "beszelgetni" vele (uhh de hülyén hangzik) kirazott a hideg és elfogott a hányinger ami még neha most is előjön. Azt még hozzátenném hogy 16 éves fiú vagyok, suliban sincsenek barátaim és eléggé kerülöm a társaságot. Ez így eddig nekem rendben volt mert ismerek egy két embert aki ilyen. De most kezdem nagyon furán érezni magam. Amikor kisebb voltam kb 5-6 éves akkor volt egy időszak hogy pszichológushoz mentünk a szüleimmel. Azt sem tudom hogy miért voltam ott.. csak mindig el kellett menni. Arra is emlékszem hogy egyszer volt olyan hogy hangokat hallottam hogy mások hangosan kiabálnak és akkor sírtam. Fura dolognak gondolom még azt is hogy mindenben keresem a rendszert, utálom ha valami össze vissza van, előre megtervezek dolgokat pl. ma egész nap ezen gondolkoztam hogy mit írjak ide. Olyan is van mostanában hogy remegek de nem tudom hogy mitől vagy miért. Nem nagyon csak érzem magamon hogy "lüktet" az egész testem. Visszatérve erre a sorozatra.. kezdek úgy viselkedni mint a főszereplő. Lehet hogy egy csak valami "kamaszkori" hülyeség vagy lehet hogy előhozott bennem valamit?

Bocsánat a helyesírási hibákért és hogy így összecsaptam mindenfélével a kérdést de kíváncsi vagyok hogy mi lehet velem.



2017. okt. 9. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Néhány "tünetedben" magamra ismertem. Sőt majdnem az összesben. Esetleg meg kérdezhetnéd a szüleidet hogy miért kellett régen pszichológushoz menned. Ha valami komoly bajod lenne már akkor találhattak volna arra utaló jeleket. A sorozatba majd bele nézek, kíváncsivá tettél.
2017. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek, és ne nézd tovább a sorozatot, ha ilyen rossz hatással van rád.
2017. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni hogy régen nagyon sokszor alvajartam. Elmentem a lakásban helyekre és nem emlékeztem rá másnap. Lehet hogy ezért voltam ott?!
2017. okt. 9. 23:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak tényleg nagyon furán érzem magamat most pl zsibbad a lábam.. ami eddig érdekelt pl előző héten vettem egy könyvet és elkezdtem olvasni. Na most már nem is érdekel pedig érdekelne csak valamiért nem tudok másra figyelni. Ma bementem a suliba mint egy zombi és délután hazajöttem de semmi komolyabb dolog nem volt ami amúgy szokott lenni. Csak érdekelne hogy mi a f van velem. Mint egy vírus ami egyik pillanatban megtámad...
2017. okt. 9. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!