Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől kakílhattam be este?...

Mitől kakílhattam be este? Van egy rakat mentális betegségem viszont fizikailag ki vagyok vizsgálva teljesen. Lehet ez a pszichés bajaim miatt? F

Figyelt kérdés
neurózis, pánikbetegség, képzelt betegség, asperger szinfróma, OCD stb....
2017. szept. 3. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ennek lehet pszichés oka. Nálam sokszor a vizelés miatt voltak gondjaim. Nem csurgattam be teljesen de mindig az utolsó pillanatban riadtam fel amikor már éreztem hogy picit nedves a nadrág és szinte rohantam a wc-re totál álmosan. Sokszor mindig volt egy kis folt a nadrágomnál hogy nyoma volt ennek. Amikor a barátnőméknél aludtam meztelenül akkor összebújva aludtunk és arra keltem fel hogy ismét rohannom kell a wc-re de éreztem hogy már kezdett szivárogni és a barátnőmre is ment de iszonyat minimálisan, ő nem ébredt fel rá, nem is tudott erről hogy mi történt, de arról tudott hogy nekem vannak időnként ilyen problémáim. Nekem is pszichés ok miatt történt mindez mert pánikbeteg vagyok, meg sokszor iszonyatosan túlstresszelek mindent és nekem idegi alapon is közrejátszott ez.

Nekem azt javasolták hogy változtassak az életmódot és sokkal kiegyensúlyozottabb életem lett amivel ezek a gondok megszűntek.

2017. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát neked jó hogy sikerült. Az idegrendszerem nekem is csapni való sajnos :( Pisiléses dolgaim nekem is vannak, bár én már csak akkor kelek fel amikor már megy be.... emiatt pelenkát viselek estére ami baromira drága. De persze a pszichiáter urológiára küldött, az urológus pedig vissza a pszichiáterhez és a végén egyik sem írt fel pelenkát. Nincs túl sok pénzem, de dolgozom, mert kell, viszont sajnos a gyógyszereket nem tudom elviselni. Ellenkező hatásuk van, és nem nyugodt leszek tőle hanem ideges, agresszív, egyesektől pedig elmegy a félelem érzetem és pl simán kimászm a 10. en ablakot mosni a párkányra.... ilyenek voltak, és ezért nem is szedek már semmit, csak nyugtatókat. amúgy volt már béltükrözésem, nem emiatt hanem a hipochondreségem miatt, és endo kapszula vizsgálatom is, gyömörtükrözésem, ERCP, és egyszerüen nem tudom elmondani mennyi minden még. EKG EEG terheléses szív UH vagy 3x. Kopocsa CT natív és kontrasztanyagos, hasu MR stb stb.... Minden negatív sőt, jók a szerveim és ez van....
2017. szept. 3. 10:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Kimarad a vénák vizsgálata, ultrahangal.
2017. szept. 3. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!