Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az aki külföldön...

Milyen ember az aki külföldön letagadja a származását?

Figyelt kérdés
Stockholmban melettem egy nő telefonált magyarul, miután letette a telefont, odaköszöntem neki magyarul, és erre elkezdett hozzám svédül beszélni, én meg visszaszóltam neki, hogy hazaáruló, nem szégyenli magát letagadni? Nekünk van mire büszkének lenni, a sok feltaláló, a finom ételek, a svédeknek Nobelen kívűl senki sem volt, talán az hogy legyártották a volvot...D:)
2017. okt. 10. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Mire kell itt büszkének lenni? A magyarnál férgebb nép nincsen, külföldön megvetik a magyarokat, és te is egy díszpéldány vagy.
2017. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem akart veled beszélgetni.
2017. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Elsőnek van igaza :D

Én is leszoktam tagadni ha kint vagyok. Meg sem szólalok magyarul.

2017. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig akárhány magyarral találkoztam külföldön mind csak lehúzni akart. Talán neki is ezekből a rossz tapasztalatokból lett elege és tagadja ahol csak tudja. Ez nem hazaárulás, hanem önvédelem
2017. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál neki szimpi, és/vagy nem akart ismerkedni.
2017. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én soha senki előtt nem tagadom le, attól hogy sok a söpredék, az alapvető hogy az ember a honfitársának megadja a tiszteletet, és ne tagadja le származását! Én sok 56-os magyar idős emberrel találkoztam, egy sem tagadta le a származását. És engem soha senki sem nézett le, hogy magyar vagyok, mindenki a gulyás levest, a Balatont, meg Kodály Zoltánt említette! A rosz tapasztalatok miatt nem lehet egy idegent előítéletekkel ellátni,én kaptam sok segítséget külföldi magyaroktól, csak nem értem az ilyen embereket, nincsenek tisztában azzal, hogy igenis van mire büszkének lenni,sok külföldi imádja magyarországot,mert jó kaják vannak, és szórakoztatóak vagyunk nekik, nem unalmasak mint sok eu.s országba.
2017. okt. 10. 16:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Eu-rol nincs tapasztalatom de usaban senki se nezett ram csunyan azert mert magyar vagyok. Itt inkabb probalnak osszetartani a magyarok mert messze a csalad, messze vannak a baratok. En amugy nem tartom a magyarokkal a kapcsolatot mert a felesegem amerikai es nem erti amit beszelunk, marpedig furan jonne ki h masik magyarral angolul beszelek :D. Amugy nem kerulom a magyarokat de nem is keresem a tarsasagukat. Akivel legutobb osszefutottam az is igy velekedik.
2017. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Europa meg USA eg es fold ilyen szempontbol. Ha valaki tenyleg uj eletet akar kezdeni es beilleszkedni uj kozossegbe akkor USAba kell menni. Stokholm, meg berlin, mind hirdetik hogy nyitott szemleletu meg liberalis... a nagy francokat
2017. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az alapvető hogy az ember a honfitársának megadja a tiszteletet, és ne tagadja le származását - te mégis HOl élsz?!


Én eddig akárhány itt élő magyarral összefutottam (Svájc), a 95%-uk csak lehúzni akart, vagy belekötött minden szavamba.

Adja meg a halál a tiszteletet az ilyennek, örülök, hogyha inkább hozzám se szól.

2017. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen,de látom ez nem az usa,és sokan nem magyarok akik itt írnak,csak állampolgárok,s gyáván megtagadják hovatartozásukat,én találkoztam sok rendes emberrel, meg sokkal aki át akart verni,50-50%.
2017. okt. 11. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!