Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a magyarok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a magyarok miért ilyen rasszisták, rosszindulatúak? A barátom török és Németországban élünk, de néha ha itthon megemlítem a származását furán néznek rám, mintha ő nem ember lenne.

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Vajon te nem vagy előítéletes azzal, amikor azt mondod hogy a magyarok rasszisták?


Amúgy meg ezt az érzést nem úgy hívják előítélet, hanem hogy utóítélet. Életemben engem is egyszer akartak kirabolni, az is cigány volt. Az mellett hogy ismertem normális cigányt is.

2017. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
nálad is kimaradtak az Egri csillagok, ugye?
2017. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
#2 ilyen alapon mi magyarok sem vagyunk jobbak akik kicsit több, mint 1000 éve fosztogattuk Europát...
2017. jan. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nemegyszer hallottam az Egri csillagok választ a kérdésemre, de nem hiszem, hogy ez logikus magyarázat lenne.
2017. jan. 6. 19:19
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
#2: Egri Csillagok egy regény, Gárdonyi Géza írta 1899-ben az egri vár ostromáról ami 1552-ben történt. Majd számold ki a két időpont közti időt... És azon a szón is hogy: regény.
2017. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én ismerem az Egri csillagokat, köszönöm. Csak azt mondtam, hogy ez nem magyarázat.
2017. jan. 6. 19:25
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként majdnem minden nemzetnek megvan a maga sara, szerintem a nemzet történelme alapján megítélni az embereket irtó nagy butaság. Kettes, ne ismerkedj németekkel mert mind nácik, ne ismerkedj oroszokkal mert mind kommunisták, ne ismerkedj olaszokkal mert a rómaiak is nagy területeket foglaltak el, ne ismerkedj franciákkal mert ott volt Napóleon, ne ismerkedj britekkel mert gyarmatosítottak, ne ismerkedj amerikaiakkal mert irtják az indiánokat... és még sorolhatnám.
2017. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Minél jobban élnek egy országban az emberek, általában annál kevésbé jellemző rájuk a rasszizmus. Vond le a következtetéseket...
2017. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Ha a fejed tetejére is állsz, akkor sem fog változni a hozzáállás. Ez van, le kell nyelni! Ne reklámozd és akkor nem lesz belőle sértődés!
2017. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Szergej55 ***** válasza:
33%
Nem is tudom, milyen vallás tagjai lövöldözték halomra meg dózerolták kamionokkal az embereket nyugaton. Nem értem, olyan rasszista szemetek vagyunk, de te kicsit sem vagy beszűkült! Taníts!
2017. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!