Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kell felnőttként boldogna...

Hogy kell felnőttként boldognak lenni?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés,tudom,de eddig még nem nagyon ment...

2017. okt. 12. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:

érzed annak magad. ameddig rágörcsölsz, és úgy érzed, hogy valami hiányzik, addig nem leszel boldog. legtöbb esetben, ha nem tudod magadtól megoldani, akkor az jelentheti azt, hogy nincs mit megoldani.


mások olyanokat szoktak tanácsolni, hogy kellenek hobbik, elfogaltság, na de ha nem tudod, mi érdekel, akkor ez csak egy plusz feladat, ami számodra nehezen megoldható, és ha kipróbálsz egy hobbit, majd rájössz arra, hogy az nem neked való, az is csak egy kudarc.


talán szó szerint boldog nem leszel, de kiegyensúlyozottabb lesz az életed, ami végső soron kevesebb stresszt okoz, így jobbnak éled meg.

2017. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Önmagad szeretetével :)
2017. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mindenkinek más a boldogság

van akinek a család, van akinek a munka fontosabb

érd el a céljaidat, érezd azt, hogy sikeres vagy a számodra fontos területeken

2017. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

# 2


Ez az önimádat akkor, mint a politikusok tevékenysége a számukra gondtalan életért:DDD

Ennek semmi értelme, hogy szeressed magad, ettől nem lesz boldog normális ember...


Szeressen mást, aki őt szereti, ez a boldogság.


# 3


A célok és tevékenységek csak időtöltés, ami kellemes...szórakoztató érzéseket ad...a számítógépen lövöldözős játékkal játszó gyerek sem boldog csak jól érzi magát..., de ennek-ezeknek vége lesz, akkor mi van....jön a boldogtalanság:DDD

2017. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a gyermeki naivságot és boldog leszel, csak sokszor pofára esel. Vagy lépj túl a tündérmeséken, légy érzéketlen és bár kevésbé, de boldog leszel. Ezt a 2 lehetőséget láttam a környezetemben.
2017. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom, gyerekként hogy kell boldognak lenni... :/
2017. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
4es ekkora baromságot írni is csak úgy lehet, ha fogalmad sincs semmiről...ha nem szereti az ember magát akkor mást sem, aki meg attól boldog, hogy más szereti azok lesznek általában a kapcsolatfüggő, és depressziós, "ha nem szeret senki minek élni?"féle látvány drámatagozatosok...
2017. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
Normális ember meg attól normális ember ha akkor is boldog ha saját maga társaságát élvezi ;)
2017. okt. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 7


A te soraid-gondolataid még nagyobb baromság:DDD

Próbáltam a szinteden válaszolni, remélem sikerült;)

2017. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nem csodálom számodra baromság már az elején nyilvánvalóvá vált nem is érted :)
2017. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!