Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt nevezik kapuzárási pánikna...

Ezt nevezik kapuzárási pániknak, jogosan érzem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy az én koromban már szinte mindenkinek gyereke van,élettársa sőt már 19 évesen,18 évesen van aki lekötelezi magát egy másik ember mellett (ezt nem tartom valami logikus dolgnak) de azért néha nagyon szarul érzem magam.


Most vagyok 25 éves, és eddig sok kapcsolatom volt de csak rövid távú volt az összes, igazából egyik sem volt nevezhető valami egészséges kapcsolatnak.


Nem rég szakitottam az volt a barátnőmmel, és nem is csak ez a fájdalmas, hanem most azt érzem hogy talán örökre egyedül fogok maradni....teljesen megváltozott bennem valami.


Nagyon rossz érzéseim vannak sokszor ezzel kapcsolatban.

Egyedül maradtam sokszor úgy érzem, hiába vannak körülöttem az emberek akkor is ezt érzem...mintha magányosan csak mennék a világban, nem önsajnálat mert régen is volt már velem hasonló viszont most rendesen furcsa lett a dolog.


Mindig is más voltam mint a többi ember mármint teljesen más dolgok érdekeltek mint a többieket, ha a többi 50 ember jobbra ment...akkor én balra, vagy fordítva.


Szóval a lényeg a nnyi, hogy volt már valaki hasonló helyzetben, és megoldódott ez a dolog magától?


Mert most hiába csajozgatok stb, igazából nem is akarom azt a másik partnert tényleg szeretnék újra szerelmes lenni, szeretnék végre egy jó kapcsolatot amiből akár komolyabb is lehet gyereket stb...viszont én nem tudom mivan.


A volt barátnőm is vissza akart jönni hozzám, de nem is szeret tudom!

Teljesen feladtam azt, hogy megtaláljam úgymond a nagy ő-t.


2017. okt. 14. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

30 éves korodik szerintem ráérsz, addig szerintem megtalálod az értelmeset nem a barbi babát, mert abból sose lesz 100%-os feleség.



Én 23 vagyok de teljesen megvagyok nő nélkül, nem kell folyton a hülye szüleivel taláklkoznóm, ajándékokra, benzinre, kirándulásokra pocsékolni súlyos tízezreket.

Amúgy is meló melett alig van az embernek ideje magára nemhogy még egy nőre( a dúgáson kívűl).

2017. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na ez 100 szazelekosan igaz, munka mellett tenyleg nincs ido ilyesmire de a tobbi is igaz 🙂 Koszi, remelem hogy addig azert tortenik valami!
2017. okt. 14. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:

22 voltam, amikor csúnya véget ért a 2,5 éves kapcsolatom. Utána évekig csak tengtem lengtem, próbálkoztam, rövidtávú kapcsolataim voltam, kicsapongtam, nem kötődtem senkihez. Egyedül akartam lenni, nem éreztem jól magam senki mellett. Szépen rájöttem, hogy velem van baj, az én lelkem van összetörve, ezt kellene gatyába ráznom, ha normális kapcsolatra vágyom.

Minél több idő eltelt, annál nehezebb lett bárkit is beengednem az életembe. Most 27 vagyok. 1,5 éve élek párkapcsolatban boldogan, kiegyensúlyozottan, pedig előtte azt hittem nekem már sosem jön össze. Ez egy nő számára mindig fontosabb, hiszen nekünk a biológiai óránk is ketyeg, nem csak az egónk. Kellett egy férfi, aki hajlandó volt lehámozni rólam a megkeményedett burkot ennek minden hátrányával együtt. Őszintén csodálom, hogy az első félévet kibírta mellettem, ahogy olykor viselkedtem vele. Viszont megérte, mostmár jól megvagyunk, szóval azt gondolom sosincs veszve semmi. :)

2017. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!