Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elvesztettem az érdeklödést...

Elvesztettem az érdeklödést az emberekben?

Figyelt kérdés

Mindig magányos farkas voltam, nem értettem miért, fiatalon vágytam társaságra de sose jött össze, baratnöim voltak, de mindig egy.

Most felnött koromban mar egy baratot sem tudok felmutatni, es apámmal a kapcsolatom rossz, mindig visszautasitó volt, kiutált a családból. Hiaba végeztem egyetemet , úgy érzem munkában és mindenhol elöbb utóbb periferiara szorulok, mintha ugyanaz a játszma játszódna le mint apám és köztem annak idején.

Sajnos mostanra mar annyira elszoktam a kapcsolatoktól h nem is vágyok újakra és nem is tudok kialakitani egyet sem. Nem is tudom hogyan kell es nem is vágyok rá, untat mindenki.

41 éves vagyok.

Mit tudnak tenni? Mert ez azert nem normalis allapot



2017. okt. 14. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus :0 asszem én is igy fogom végezni, borzalmas ebbe belegondolni, és téged is nagyon sajnállak. Sajnos nem tudok tanácsot adni :(
2017. okt. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem benned van a hiba. Férjem 30 éves, és ugyanez a helyzete. A világ iszonyatosan rossz irányba megy, az ember egyénisége s lelke nem számít, azok hasítanak, akik felfelé nyalnak, lefelé taposnak. :S Kitartást kívánok, talán valami hobbiban ki tudnál teljesedni, és úgy barátokat-ismerősöket nagyobb eséllyel szerezhetsz. :)
2017. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember sikertelen valamiben akkor egy ido utan nem probalkozik tovabb, ennyi a magyarazat.


Viszont meg vissza van 25-30 eved, talan ideje lenne a rossz csaladi mintakon tullepni.

2017. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bakker remelem en nem igy végzem... 32 N
2017. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok meg ti nem juttok ide csak en vagyok ilyen szerencsétlen! Köszi amúgy
2017. okt. 14. 22:30
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Lol... "baratnőim voltak, de mindig egy"... még jó, hogy egyszerre csak egy... Szánalmas, aki háremet akar... De ha - ne adja az ég - őt csalják meg, az istenkáromlás...
2017. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy... ha nem is akarsz senkivel semmiféle kapcsolatot, akkor minek írsz ide ilyen kérdést? Vagy ez valamiféle szánalmas segélykiáltás akar lenni? Netán valami idétlenkedés? Szállj le a földre, apukám, és tedd, ami boldoggá tesz.
2017. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nö vagyok , mondtam h mindig volt baratnöm de sose egy csoport , hanem mindig 1.

Nem segelykialtas , hanem velemenyeket akartam igaz ., ahol nincs ott isten se kér

2017. okt. 14. 22:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is .i dig 1-2 barátnőm volt csak, de rájuk számíthattam (vagy legalábbis azt hittem, számithatok)...


Most 28 vagyok, senkim nincs a páromon kvül, de nem érdekel. Inkább leszek egyedül, mint csomó képmutato emberrel körülvéve. Ennyi, ha meg neadjisten szakitunk, magamhoz veszek egy cicát, ö is több szeretetet ad, mint az emberek 99 százaléka.

2017. okt. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem az egyetemtől leszel bárki vagy érdekes, az csak egy wc papír pláne mostanság..., de ha ezzel teszed magad valakinek, akkor abból az látszik, hogy ennyit is ér...érsz?:D


Ha mindig csak visszaütötted a labdát másoktól és sose dobtad, akkor az csak egy egyoldalú fallabda volt, mint gyerekként dobálva a labdát a falhoz...el el vagyogat vele mindenki, aztán megunta...tovább lépet tőled.


Annyi viszont tény lett, hogy sajnos mára sok olyan ember lett, mint te, aki csak egy fal lényegében.Semmit nem ad magából ( köszön, ki sem mozdul...aztán ennyi lényegében )...s most ezzel mit lehetne kezdeni...ha valaki változást akar, akkor lépnie-meg kell mozdulnia, másként nem megy.

2017. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!