Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sajnos 2 éve munkanelkuli...

Sajnos 2 éve munkanelkuli vagyok es nem jartam emberek koze de most mar megyek es szerintetek nehez lesz visszaszokni kozejuk?

Figyelt kérdés
munkaugyi kozpontos kepzesre vettek fel, menni kell mindennap, hogy kell beilleszkedni emberek koze?? ti hogy csinaljatok??

2017. okt. 15. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Háttérben maradok.
2017. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak legyél olyan amilyen vagy. Ennél többet nem kell tenned.
2017. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehwt felkészülni mindenre.Utolag majd te ia igy látod.
2017. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elvégzem, ami a dolgom, és hazajövök.


Ennyi, nem vagyok hajlandó órákig cseverészni a semmiről, és tovább benn maradni emiatt.

Persze, antiszocnak tartanak, csak épp nekem így, hogy négykor lelépek még marad életem is a melón kívül, a kolléganők meg folyamat panaszkodnak (egymásnak, mert én lerázom), hogy hétre ér haza és tök fáradt.


Csak azt nem értem, miben fárad el, mert 95%-unknak gyereke nincs, utazás kb. ugyanannyi... ja, hát igen, aki még hatkor is a munka felett görnyed, mert órákat pletykál vagy félóránként cigizik...

2017. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fontosabb, hogy a párommal legyek, vagy a hobbimat csináljam, minthogy felszínes hülyeségekről bájcsevegjek órákig is akár.
2017. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!