Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 25 eves vagyok munkanelkuli...

25 eves vagyok munkanelkuli erdemes lenne szerencset probalnom kulfoldon mondjuk ausztriaban? Sok mindent kell elintezni hogy mehessek?

Figyelt kérdés
szakmam nincs csak egy kis penzem ami eleg lenne hogy kimenjek es munkat is keresek, nyelvizsgam sincs de tanultam regen nemetet, szerintetek veszelyes lenne menni egyedul?? vagy gondolkodom meg munkaugyis tanfolyamon eloszor arra menjek es ha megvan utana kulfoldre ugy jobb lenne?? mit gondoltok kimennek es mondjuk mosogatnek. F

2017. ápr. 17. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

mi az, hogy nincs szakmád ennyi évesen? mit tanultál eddig? vagy mondjuk mit csináltál eddig?


most vagy kockáztatsz és mindent felteszel egy lapra, vagy nem. megéri ez neked?

tudod, aki itthon képtelen munkát találni 25 évesen, mert mondjuk lusta (nemcsak dolgozni, de egy szakmát is kitanulni) az nehogy azt higgye, hogy majd kimegy külföldre és azonnal az ölébe fog pottyanni minden.


előbb itthon legyen egy biztos szakmád, és csak úgy vágj neki a nagyvilágnak, mielőtt pofára esés lenne a végén.

2017. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gyarban dolgoztam egy ideig meg munkanelkuli is voltam vagyok de kint tudnek mosogatni jo penzert, itt meg apropenzert megszakadok.
2017. ápr. 17. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
szerezz kapcsolatot, biztos papírokat, megbízható helyet, szállást..stb. aztán hajrá, próbálj szerencsét
2017. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám az osztrák idénymunkát a helyedben, gyümölcsösökben 8 eurós órabért is megadják Ausztriában.
2017. ápr. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább szakmát szereznék. Hidd el nem lesz jobb életed ha kint semmi nélkül válalsz munkát. Lehet, hogy jobb a fizu, de többet kell költened is. Plusz ki tudja mi lesz 10 év múlva, már most is nagyon nehéz munkát kapni papír nélkül, szerintem később csak rosszabb lesz.
2017. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!