Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nagyon rosszul...

Mit tegyek ha nagyon rosszul vagyok lelkileg?

Figyelt kérdés
Nagyon lehangolt vagyok mostanában és már a vagdosáson is gondolkodtam de tudom nincs értelme. Van esetleg valami ami feldobhatja a napjaimat és eltereli a figyelmem a rossz dolgokról?
2017. okt. 17. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor már ketten vagyunk :D Vagdosni viszont nem szoktam és nem is tervezem.
2017. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én vagdostam magamat egy időben, de baromira fáj (pedig nem is mélyre hatolt a kés éle), így eltántorítanálak tőle, ráadásul jó kis fertőzést is el lehet kapni. Próbáld meg meglátni az élet szebb oldalát, szakíts azokkal a dolgokkal, amelyek csak visszahúznak, amelyek lehangolnak.
2017. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menj ki minden nap egy hosszú sétára vagy futni. A rendszeres mozgás és a friss levegő jó hatással vannak a lelkiállapotra.
2017. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Vagdosáson is gondolkodtam"

Vannak olyan emberek,akiket,ha nagy lelki fajdalom ér fizikailag bántják magukat.Én is ilyen vagyok és ilyenkor olyan állapotba kerülök,hogy nem érzem,nem veszem eszre vagy nem tudom irányítani amit teszek (karmolom magam,jó erősen oda dörzsölöm valmelyik testrészem a falhoz vagy szúrós érdes felülethez,a fejemet ütöm a falhoz,tépem a hajam,rágom magam,csípem,nyomorgatom a bőröm,nyomogatom a hasam,..stb és mindeközben végig bömbölök,néha dühroham is rám jön közben),de mindezeket nem tervezem meg előre.Ez az előretervezés,hogy bántod magad az a tipikus feltűnésből csináló emberek,akiknek egy pár vágás vízszintesen és minden körülötte forog,hogy milyen szarul van.Ha ezt csinalod inkabb nevetségessé válsz mint,hogy segítsenek valójában az állapotodon.

2017. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mi a gond?
2017. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy ilyen mélyponton kimentem az utcára, és addig futottam, amíg levegővel bírtam (megsúgom, nem sokáig). De az annyira lefárasztott, és egyben fel is dobott, hogy utána többször megismételtem. Egy év múlva futottam egy félmaratont. Azok jó évek voltak, amíg futottam, újra kéne kezdeni...
2017. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os jól írja,kipróbálom én is.:)
2017. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Csak megerősíteni tudom, a futás nagyon jó a depresszió ellen. Én heti 3* 12 km-t nyomok le és nem esek vissza.
2017. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok futni mert sérült a bokám, szóval ez ugrott
2017. okt. 18. 16:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Ősz van,ülj ki egy padra,csodáld a természetet.

Hallgass zenét.

Nézz filmeket.

stb...

2017. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!