Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hosszabb tavon mennyire lesz...

Hosszabb tavon mennyire lesz jo szerintetek ez a tanulasi modszer? 17l

Figyelt kérdés

Mostansag raszoktam, hogy delutan elalszom... a suli faraszto, hiaba alszok 8 orat ejjel, nagyon fejfajosan jovok haza es eszre sem veszem, erre bealszok es mire felkelek 6-7 ora van mar estefele.

Rajottem, hogy frissebb az agyam, ha alszok delutan es este belevagok a tanulasba akar ejfelig. Tegnap is ezt csinaltam, es ma egesz jol tudtam az irodalom meg a biosz dogat.

Delutan kb kinszenvedes szamomra, nem tudnek figyelni.

Szerintetek mennyire lenne jo ez hosszutavon? Inkabb maradjak a tanulasnal delutan?


2017. okt. 17. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokkal hatékonyabb és működik hosszú távon, ha nem bánod hogy elviszi (szinte) az egész napodat.
2017. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 éven át így csináltam a középsulit. Nekem bevállt. Most utolsó évben sajna dolgozok suli után minden nap így nem sok idő marad tanulgatni. De ha tehetném most is úgy csinálnám hogy suli után 2 óra alvás majd tanulás és este edzés.
2017. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok embernek bejön a délutáni szundítás, ahogy elnézem, te kicsit hosszabbra hagyod, de ha neked ez így működik, akkor csináld így. Ha nem megy a délutáni tanulás, s van más megoldás, akkor miért erőltetnéd?

Ebéd után én sem vagyok képes sok mindenre, de 8 óra alvás után én csak pihenek egy kicsit, nem alszom. De értelmes dologra nem lehetne rávenni olyankor... Kinek mi működik, csinálja úgy. Ez az élet számos dolgára igaz.

2017. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, mentek a zoldek!😀
2017. okt. 18. 00:37
 5/5 anonim ***** válasza:
kipihentve jobban tudsz koncentrálni a tanulásra. tehát jól tetted.
2017. okt. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!