Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ha valaki felszin...

Miért van az ha valaki felszinesebbre veszi velünk a kapcsolatot nem oszt meg velünk dolgokat és ha mi is így kezdünk el vislekedni az irányába akkor sértve érzi magát?

Figyelt kérdés
Ezt már többször is tapasztaltam és az a benyomásom,hogy az ilyen emberekkel így kell viselkedni.Néhányszor abba a hibába estem ha változattak valamit pozitiv irányba akkor újból úgy vislekedtem velük mint régen,de ez nem bizonyult jó ötletnek.Mostmár azt a sablonos viselkedést amit felvettem velük nem változtaom.Nem egyszeri kis sértésekről volt szó.

2017. okt. 17. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről az Instagram jut eszembe.. Egyes felhasználók azért nem követnek be őket követő embereket (annak ellenére, hogy igényes/tetszetős képeket tölt fel), mert így egyel növelik a követőik számát..
2017. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*töltenek
2017. okt. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Ó, én épp most világosodtam meg. Egy volt "legjobb" barátnőm is mindig ezt csinálta. Ilyenkor ők felhúzzák magukat valami kis hülyeségen, lehet olyan jelentéktelen, hogy te észre se veszed. Elkezdi játszani az elérhetetlen nagysasszonyt, próbál ledominálni, azt várja hogy jól behódolj és a tenyereden hordozd, hogy elérd kegyes bocsánatát.

Ehelyett te tükröt tartasz neki... nézd az ő oldaláról: ő parasztságból viselkedik így veled, most te is így viselkedsz, tehát TE PARASZT VAGY VELE. Innen a sértettség :)

A helyes út az, ha kiadod az ilyen útját és keresel egy értelmes embert, aki képes felnőtt módjára megbeszélni a problémákat.

2017. okt. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Jól belekeveredtem itt az utakba a végén, hiába na, fáradok :)

Egyébként célszerű az ilyeneket már messziről elkerülni, mert felnőtt fejjel is megmaradnak elkényeztetett hülyegyereknek. Én azt tapasztalom, hogy csak a szart képesek szép nagy kupacba lapátolni, a problémamegoldó képességük már nem az igazi.

2017. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan kapcsolat, amiben te túlzottan törõdsz a másikkal és õ megszokja ezt a törõdést. A figyelmességed a barátod iránt még arra is kiterjed, hogy törõdsz azzal is, hogy "sértve érzi magát". Ugyan ki a bánatot érdekel? Arra nem gondolsz, hogy eddig valószínūleg te is sértve érezted magad, amiért felszínesek voltak veled. De õk ezzel nem foglalkoztak, az a különbség, hogy csak te foglalkozol ilyenekkel:)) Ha ezt a "játékot" akarod játszani, amit õk, akkor te is tedd ezt és sz@rd le hogy mit éreznek, õket sem érdekli a te érzéseid.
2017. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló: azt,hogy úgy viselkedek velük ahogy ők velem úgy értettem,hogy ignorálom őket.Nem keresem a társaságukat(ők az enyémet keresnék),ha épp találkozunk váltok velük pár szót vagy ha épp egy társaságban vagyunk valahol.De kevesebb szóeszközzel élek,mert nem igénylem a velük való társalgást.

5-ös válaszoló:jól irod, megszokták a törődést,hogy valaki figyel rájuk,meghallgatja őket,még annak árán is,hogy háttérbe szoritják.Most hogy ez nincs megvonási tüneteik vannak és sérti őket,hogy nem olyan fontosak.És igaz bennük annyi figyelmesség nem volt,hogy észrevegyék,hogy bántott az a viselkedésforma.Két ilyen személy van,az egyikük ha észre is vette még cinikusabbá vált,próbálta érezteteni,hogy nem vagyok olyan fontos,hogy meghivjon az összejöveteleire és ezek után még ő a sértett,hogy nem találkozom vele,nincs kedvem meghallgatni a problémáit.

2017. okt. 18. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember felszínes és sablonos az ilyen emberek általában érdekből közelednek az emberhez hogy milyen hasznot húzz tud hozni vagy pedig elrak talonba hogy ha nincs más jó leszel te is,az emberek félnek egyedül lenni mindig kell egy mankó akire vagy akikre támaszkodhatnak.Egyedül lenni senki sem szeret mert magára marad véleményem szerint ezért "Ha nincs ló jó a szamár is" Engem sokan kezeltek így és ilyen emberek társaságban soha nem éreztem jól magam,nagyon ritka volt hogy valakinek megmutathattam az igazi énemet,azért sértődnek meg mert nem vagy teljesen őszinte de hát ez két irányú neki vagy nekik meg kell nyílnia így jönnek létre barátságok.Az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni, felesleges energia pazarlás. felesleges energia pocsékolás én az ilyen embereken átnézek.
2017. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig mindenkinek elmagyaráztam, hogy csak a kölcsönös kapcsolatokban vagyok benne. Senkinek nem vagyok sem a csicskája, sem a lelki szemétládája. Csak akkor üljünk le beszélgetni, ha nem csak beszélni, vagy panaszkodni akar, de rám is kíváncsi.
2017. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!