Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen helyzetben van értelme...

Ilyen helyzetben van értelme új kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mi lehet velem a baj...

Sok kapcsolat után vagyok túl de mindig is éreztem hogy valami nincs velem rendben az első kapcsolatom a szex miatt ért véget tapasztalatlan voltam a lányhoz de összeségében jó volt. Majd össze jöttem egy k...val beteg emberrel aki amikor szakítottam vele teljesen megalázta a szexuális teljesítményem...tény nem vagyok egy szex isten teljesen átlagos mereteim, képességeim vannak de szerintem ezt nem érdemeltem. Azóta lehett volna sok normális kapcsolatom de totál tönkre tett lelkileg ez a dolog tudat alatt működik bennem, hiába dicsérnek nem tudom elhinni hogy jó vagyok senkivel nem megy a szex max orálisan tudom élvezni mert akkor érzem azt hogy nem kell megfelelnem. Azt hittem hogy mással megoldódik ez a probléma de nem sikerült meg mindig és lassan 3 éve...megismerkedtem most egy lánnyal, akivel viszont működött volna a dolog már kezdtem ellazulni minden mehetett volna de mire tényleg feloldottam volna...ő is megszólt szerintem megérezte hogy nem vagyok valami jól lelkileg csak azt nem értem hogy ezért miért kellett "bántania" amikor már kezdtem helyre jönni már az öngyilkosság is sokszor megfordult a fejemben ez miatt nem tudom mit tegyek hogyan engedjem el ezeket a dolgokat.


Mással ez nem oldódik meg?


2017. júl. 9. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
KEress meg egy szexuálpszichológust!
2017. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért kell mindig teljesítmény, és megfelelni? Kinek,minek? Aki stresszt okoz, az nem hozzánk való.
2017. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!