Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a rosszabb?...

Szerintetek melyik a rosszabb? Ha valaki túl sokat posztol Facebookon, vagy aki soha semmit?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Embere válogatja.Valaki így adja ki magából ami benne van.Személy szerint mértékkel posztolok bizonyos mennyiségű fényképet,eseményt vagy néhány idézetet.
2017. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én nem posztolok semmit, nem hiszem, hogy ez bárkinek rosszul esne, szóval szerintem az a rosszabb, ha valaki folyton posztol.
2017. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Egyik se rossz, miért lenne az?
2017. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Engem idegesít pár ismerősöm, akik minden nap kötelezőnek érezték, hogy kirakják a napi 5szöri étkezésükről a fényképet meg valami bugyuta szöveget hozzá mint "nyámi"...meg azokat is utálom, akik szerelmi bánatból naponta 15 bölcsességet raknak ki mindenfélére célozgatva. Az ilyeneket hamar törlöm és kész. én nem rakok ki semmit, max néha megosztok valamit amit viccesnek találok. szerintem a facebook "semmittevés" senkit nem zavar.
2017. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Én a különböző oldalmegosztásokat kedvelem ahol lehet nyerni.

Sok ember még mindig hisz a mesékben....

2017. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Nem kötelezõ posztolni. Ha valaki gyakorta teszi, az se baj FELTÉVE hogy érdekes témákat tesz közzé, amirõl tudja, hogy az ismerõseit érdekli.

Ha színes, érdekes, eredeti megosztások vannak az oldalán, az nem baj egyáltalán.

Aki naponta kiposztolja a kiskutyáját, vagy a szelfijeit, az elég baj lehet..

Számomra tartalomtól függ, nem mennyiségtõl. Ami nem tetszik, azt nem muszáj nézegetni sem, van leiratkozási lehetõség a posztokról.

Pl. túl sok értelmét nem látom annak se, amikor idõsebb emberek foglalkoznak azzal, hogy tinédzsenek mit posztolnak és milyen butaságnak tartják, miközben lehet hogy a fiatalságnak egymás között ez tetszik, egy adott ponton nem mérvadó az hogy valaki felnõtt szemmel hogy viszonyul hozzá.

2017. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a rossz, ha valaki már azon a rohadt oldalon él.
2017. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a két véglet lenne (ami szerencsére nem igaz), akkor egyértelműen az a rosszabb, aki állandóan minden szart megoszt és ott éli az életét.
2017. okt. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki mindent posztol az sokkal rosszabb. Teliszemeteli az oldalt,és még mindig nincs "leszarom" gomb :)Igazából akkor van a legnagyobb baj mikor születik egy pulya és napi 30 kép van a csudálatos babókáról ..és nem veszik észre magukat hogy már mindenki letiltotta őket a francba :D
2017. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!