Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem találnak meg a...

Csak engem találnak meg a nyugdíjasok, idősebb ismerősök?

Figyelt kérdés

Eggy két kivételtől eltekintve, nem a kedvencem, mikor látom, hogy közeledik felém egy idősebb hölgy, mert akkor biztos, hogy mellém ül a helyi/távolsági járaton,ha azon további 30 üres szék van. Aztán persze beszélgetni szeretne. Meghallgatom de engem annyira nem foglalkoztat a "kisunoka",hogy mi baja van még a világgal, meg minden. Aztán persze meg van sértődve látszatra,ha alig tudok hozzá szólni valamit.

De a legjobb, mikor személyes bűnnek veszi, ha a fülesem mögé bújva szeretnék lenni. Alapból is, én buszon mindig zenét hallgatok, már csak azért is, hogy ne szóljanak hozzám. (ahogy sok más fiatal kortársam is fülest használ ilyenkor).

De ezt persze az idős hölgyek nem fogják fel. Utazáskor én mindig is szeretek csendben lenni, a tájat nézni, merengeni, nem pedig a kis Gyurika szokásait hallgatni.

És az a vicc, hogy szinte csak a hölgyek ilyen "ragascs papírok", a férfiak egytől egyig ugyan igy csendesek (általában)


2017. okt. 18. 16:05
 1/4 Captain Logic ***** válasza:
Szerinted miért élnek tovább a nők? :D
2017. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. a válasz, azért mert férfiakkal élnek.
2017. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kinyitom a számat, és közlöm vele, hogy nem érdekel a baja.

Ha nem veszi a lapot erre sem, akkor pedig elülök onnan.

2017. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Lehet nem olvastam figyelmesen, de nem tudom milyen nemű vagy, szerintem nő.Te is leszel ilyen idős hölgy.

Arra nem gondolsz, hogy magányosak, alig van kihez szólniuk, azért ilyenek?

Én is így szoktam járni, de néha bosszant, máskor ha jobb kedvem van, szívesen hallgatom, van akinek én alig szólok, de hagyom beszélni, stb.

De azért ilyen ellenségesen felfogni nem tudom, bár most sem vagyok egy szószátyár, én is szeretek merengeni, gondolataimba süllyedni, de ki tudja milyen leszek idősen?

Lehetek akkor magányos, beszélgetésre kiéhezett, kicsit már szenilis, kicsit egoista, stb.és mi lesz, ha én is ezt csinálom?

2017. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!