Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon félek a holnapi szintem...

Nagyon félek a holnapi szintemelő angol érettségitől, mit tegyek hogy lenyugodjak?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódok, hogy nem tudok annyira "fancyn" írni, ahogy azt elvárnák egy emelt szintű érettségin.


Nagyon izgulok, félek, sajnos alapból ilyen a természetem, plusz holnap reggel egy abszolút idegen környezetbe megyek, ismeretlen tanárokkal és érettségiző társakkal. hogy tudnék lenyugodni?


2017. okt. 18. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha tudsz,akkor no para,sikerűlni fog,zárd ki a külvilágot,koncentrálj arra amit akkor csinálsz. Most pedig ne gondolj a h olnapra. Lazíts,olvass vagy akármi.
2017. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is holnap, az-az ma írom, mit izguljak rajta, azzal semmi sem lesz jobb, legalábbis részemről sose szoktam izgulni, ha sikerül akkor izgulás nélkül is sikerül.
2017. okt. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? :)
2017. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sziasztok nektek hogy sikerült?
2017. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyjából tudtam, volt egy-kettő amit sajnos betippeltem, illetve a hivatalos levél se lett annyira fancy mint amennyire szerettem volna. Nagyon leszívott az eleje.


Először nagyon izgultam (konkrétan centiről centire éreztem az egész emésztőrendszeremet) aztán szépen lassan lenyugodtam.


A tanárnő egy kicsit belémverte a frászt, hogy kevés idő van, nagyon be kell osztani, nagyon figyeljek oda... aztán az első két feladatnál fél óráig unatkoztam me átnézegettem :D


Kicsit pesszimista vagyok ezzel kapcsolatban, mert alapvetően perfekcionista vagyok és ugye nyilván a max pont lebegett a kis lelkecském előtt, de ugye az nyilván nem lesz meg.


Na majd meglátjuk :)


Nektek hogy sikerült?

2017. okt. 19. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

"Nagyon leszívott az eleje ... az első két feladatnál fél óráig unatkoztam me átnézegettem"


Ez tényleg nagyon leszívhatott...


"A tanárnő egy kicsit belémverte a frászt, hogy kevés idő van, nagyon be kell osztani, nagyon figyeljek oda..."


Úgy mentél oda, hogy azt se tudtad, hogy mennyire szokott elég lenni konkrétan neked az idő? Nem is írtál előtte próbát időre egyet se?

2017. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2017. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!