Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan gyözhetném le az...

Hogyan gyözhetném le az önbizalom hiányom?

Figyelt kérdés

Kétségem nincs afelől,hogy tehetséges vagyok valamiben, de a külsömmel és egyes belső tulajdonságaimmal nem vagyok megelégedve. Sovány,alacsony,csúnya vagyok ráadásul elég lobbanékony tudok lenni néha,és nagyon érzékeny is vagyok. Vannak ilyen hangulat ingadozásaim is. Egyeszerűen szerintem nem vagyok jól ahogy vagyok. Sokan mondták már,hogy semmi se.ledz belőlem és ez is tett rá egy lapáttal. Ti is voltatok ilyen helyzetben?Ilyenkor lehet valamit tenni,hogy " le győzzem " ezt?

14/L


2017. okt. 20. 12:45
 1/3 A kérdező kommentje:
*semmi se lesz
2017. okt. 20. 12:56
 2/3 anonim ***** válasza:

"Sokan mondták már,hogy semmi se.ledz belőlem és ez is tett rá egy lapáttal."

Ne foglalkozz az ilyen jellegű megjegyzésekkel, csak rosszat akarnak neked. Egyértelműen nem ők döntik el mi lesz belőled és az élet is hozhat még sok jót.

Igazából nem hiszem csúnya lennél, csak magadnak meséled ezt be. Ne aggódj a te tested is még fejlődik és lehet pár év és nagyon jól fogsz kinézni mindenki szerint.

2017. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más-más lehet érték. Lehet, hogy valakinek az fog tetszeni, hogy ilyen lobbanékony vagy, vagy hogy alacsony. Ha mindig a problémáid lesznek a szemed előtt, akkor nem fog sikerülni kibontakozni, és csinálni azt, amiben tehetséges vagy. Próbáld meg figyelmen kívül hagyni az ilyen jellegű problémáid. Korodból fakadóan még sokat változol, ezt az időszakot vészeld át.
2017. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!