Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Háta mögött szidja, a szemében...

Háta mögött szidja, a szemében kedveskedik. Hogy képes erre sok ember?

Figyelt kérdés

Egyetemista srác vagyok,az évfolyam 90%-a lány.

A srácokkal is jó viszonyban vagyok.

Akit én nem szeretek,annak kerülöm a társaságát inkább és max köszönünk egymásnak.

Az egyenes dolgokat szeretem,ha úgy hozza a helyzet akkor a szemébe is megmondom,ha sért valami.

Viszont jó pár esetben találkoztam azzal a jelenséggel,hogy egymás háta mögött szidják egymást,sokszor elég durván,aztán egymás előtt adják a szépet.

Az évfolyamomon is van pár kövér lány,akiről azt beszélték a srácok,hogy milyen ocsmányok,bottal sem piszkálnák meg,illetve hogy a pasijuk vagy vak vagy hülye hogy ilyen kövér csajjal összejöttek.

Aztán szünetben ott dumálnak velük,és elfordul a csaj ,akkor vigyorogva néz rám a csoporttársam,nekem meg a gyomrom fordul fel,mert tudom hogy csak színjáték az egész és tudom mit gondolnak valójában.


Megfordultam pár melóhelyen diákként,ott is ezek voltak.


Túlbonyolítom a dolgot? Nem kéne ennyire felidegesíteni ezen magam? A ti környezetetekben is vannak ilyenek? Hogyan kezelitek?


2017. okt. 20. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ne zavarjon mások dolga. Nem éri meg vele foglalkozni.
2017. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos vannak ilyenek, de tényleg ne foglalkozz túl sokat ezzel. Ha szimpi az a lány vagy fiú, akiről csúnya dolgokat mondtak, akkor elmondhatod neki, hogy ne bízzon túlzottam xy-ban stb. vagy vigyázzon vele, mert kétszínű.


Azért se idegesítsd magad ilyenekkel, mert sosem tudhatod, hogy épp az a lány, akiről megvető módon beszéltek, nem ugyanilyen-e. Tehát mielőtt elkezded sajnálni azt személyt, akit épp kibeszéltek, jusson eszedbe, hogy lehet, hogy ő, az áldozat is épp ilyen. És lehet, hogy az "áldozat" épp veled fog ilyen hamis módon viselkedni.

2017. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos hozza kell szokni. Es legy buszke magadra hogy te nem vagy ilyen felszines.
2017. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És igen, vannak az én környezetemben is ilyenek, mindig is voltak. De én már annyira hozzászoktam az ilyesmihez, hogy tényleg nem zavar. Inkább csak nevetek rajtuk, mert eszembe jut, amit neked is írtam, hogy lehet, hogy őket is ugyanígy beszéli ki valaki.
2017. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És én még azt hittem, hogy csak a lányok ilyenek :D

Nekem a munkahelyemen beszélik ki egymást az emberek, mindig azt, aki épp nincs ott. Kétségem sincs afelől hogy hiába hiszem azt hogy engem kedvelnek, rólam is mondanak mindenfélét a hátam mögött.

Én nem is idegesítem már ilyeneken magam. Azt tudom hogy én őszinte vagyok, ha valakit nem kedvelek, akkor nem keresem a társaságát, és nem jópofizok vele. Mások meg nem érdekelnek, mindenki magának dönti el, hogy akarja élni az életét.

2017. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted, én is ugyanezt élem át. Egy időben nagyon bosszantott, de végül rájöttem, hogy csak az időmet pazarlom, ha mások viselkedésén idegeskedem. Annyit tehetsz, hogy nem állsz be közéjük, nem leszel te is ilyen, nem foglalkozol velük és nem veszed magadra, ha netalán elkezdenének támadni.

Esetleg kérdezz rá nálunk, hogy ennek mi értelme? Ennyire élvezik, hogy kétszínűsködnek? Nincs jobb dolguk, mint másokon csámcsogni? Teljesen komoly arccal.

A legtöbb esetben viszont szimplán hagyni kell. Sajnos ez nem fog megváltozni, az emberek ilyenek... Barátkozz normálisabbakkal.

2017. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom én se, hogy mire jó ez, pedig tényleg meglepően gyakori jelenség.
2017. okt. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!