Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz, hogy a legtöbb ember...

Az igaz, hogy a legtöbb ember csak azért hord szemüveget, hogy okosabbnak látszon?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 09:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom ki hogyvan vele. De attol meg hogy valaki szemuveges ugyanolyan hulye XD
2017. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En azert mert nem latok.
2017. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

hat teged se az eszedert szeretnek kerdezo;-(((

ki az a hulye aki szemuveget visel (napszemuveget leszamitva ha nem muszaly???!!) sokan inkabb vallaljak a kontaktlencse kenyelmetlensegeit es arat a szemuveg helyett. de akinek muszaly en pl 6 eves koromtol 9 dioptriast hordok azert hordom mert anelkul MAJDNEM VAK VAGYOK. hidd el az ember nem viccbol vagy status szimbolumbol visel szemuveget.

2017. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te azért hordod :D


én 6 hónaposan születtem, inkubátorban voltam, szóval az tette tönkre a szememet, eddig nem is találkoztam olyan emberrel aki amiatt hordott volna szemüveget, hogy okosabbnak látszódjon


látod neten keresztül látszik ha valaki csak amiatt hordja :)

2017. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére szemüveg nélkül se nézek ki idiótának :D. Viszont azért hordom én is,mert én se látok nélküle.Kb mint a denevéres viccben, amikor kérdezi a denevérmama,hogy látjátok-e ezt,vagy amazt.
2017. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szemüveg nélkül egész elfogadható vagyok, szemüveggel pedig úgy nézek ki, mint egy szűz nerd.
2017. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elég nagy bajok vannak ott, ahol kinézet alapján ilyesmit akarnak eldönteni.. Én sosem szoktam azon gondolkodni, hogy okosnak tartok-e valakit ránézésre.. ilyesmin csak akkor gondolkodok, ha szóba álltam és beszélgetek az illetõvel. Ránézésre csak olyan kérdésekre tudsz választ adni, mint hogy "Szép-e? Ízlésesen öltözködik-e?" stb.


Nem hiszem, hogy õ okosabbnak tūnne a szemüvegtõl:

[link]

2017. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A csicskeretesek biztosan, de az látszik is szemüvegén-rajta...
2017. okt. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb ember azért hord szemüveget, mert nem lát jól szemüveg nélkül. Persze, lehet néhány kivétel, aki csak kiegészítőként hordja, hogy okosabbnak látsszon, vagy jobban nézzen ki, bárki csináltathat szemüveget, ha erre vágyik.
2017. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Te teljesen hülye vagy, b@.dmeg? Miért hordanám ezt a qrva szemüveget, ha látnék nélküle is? (Kontaklencsét nem tudok használni)

Ha strandon látnék valamit, ha nem párásodna be, ha az esőcseppek nem esnének és száradnának rá, ha nem kéne mindig törölgetni, öltözésnél nem akadna bele mindenbe, aktívabban kivehetném a részemet a csapatsportokból, mert nem kéne hordanom, akkor én lennék a legboldogabb ember a földön.

2017. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!