Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért félnek sokan attól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek sokan attól a bizonyos "papírtól"?

Figyelt kérdés

Elválni is ellehet bármikor ugyanúgy, ahogyan szakítani is.

Nem vagyok én sem annyira esküvőpárti, ráadásul már túl vagyok egy váláson, de ennyire azért nem gondolom félelmetesnek a dolgot. :)


2017. júl. 22. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én teljesen feleslegesnek tartom, azon nem múlik semmi. Ha szereti valaki a másikat , minek arról papír? 37F
2017. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak szabadszellemű, független emberek, akik megijednek az elköteleződéstől. Én is ilyen vagyok, még párkapcsolatot is nehezen alakítok ki, pedig mindenki azt mondja, hogy barátnő típus vagyok(kedves, aranyos, szeretgetni való), mégis félek elköteleződni.
2017. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én azt vettem észre, hogy inkább a nők ragaszkodnak ehhez jobban. 37F
2017. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert számtalanszor bizonyította már az a fránya papír, hogy rossz ómen. Mindent, ami addig jól működött egy kapcsolatban, elemi erővel vág haza és tesz tönkre. Sokan nem bírják az esküvővel járó hajcihőt, felhajtást, anyagi terheket, a vendégekkel való bájolgást, mások túl sok rossz példát láttak már a környezetükben, sokan pedig azt gondolják, hogy "nem egy papír fogja meghatározni, hogy én mennyire szeretem a páromat". Nagyon meg lehet érteni a házasságelleneseket.
2017. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a papír hiányától félek. Most, ha hátranézek és megint nincs, megint a kezemmel törölhetem. >.<

31/f

2017. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
El lehet válni, csak macerásabb az anyagiak miatt talán én meg nem vagyok híve a szerződésnek, mert ne úgy álljunk már egy házassághoz, hogy az elején minden rosszat gondolunk. Én inkább házasodok később, de akkor legyek biztosabb a dologban.
2017. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok: persze, el lehet válni meg bla bla, de azért ha már ilyenre hajtom a fejem, akkor teljesen 100%-ig biztos akarok lenni benne, hogy ez egy életre szól..

(Különben minek amúgy megházasodni??)


Én ezért nem adom rá még a fejemet.

26N

2017. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem az érzelmi elköteleződés nem zavar, de nem tetszik, hogy vagyonközösség van. Nem szeretnék gyereket, nem látom értelmét.
2017. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Manapság a házasságok több mint fele válással végződik, amik rendszerint a férfiak szívnak meg, szerintem érhető az aggodalom a részükről. Akár egy élet munkája is odaveszhet és lehet kezdeni mindent elölről. Házasságnak csak akkor lenne értelme, ha tényleg egy életre szólna, mint ahogy azt feleknek meg is kell fogadniuk.
2017. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Elválni is ellehet bármikor ugyanúgy, ahogyan szakítani is."


Ja, csak a szakítás megvan 1 nap alatt. Összepakolod a cuccait, és hadd menjen!


A válás meg hosszadalmas procedúra, ráadásul pénzbe is kerül, és aztán meg csak megy a veszekedés arról, hogy osztozkodjanak a vagyonon...


Kell a fenének ez a sok plusz stressz!


Nem elég baj az, ha nem jött össze a kapcsolatod, amit egy életre terveztél? Minek még utána a rengeteg papírmunka, időpocsékolás, veszekedés, pénzköltés gyakorlatilag A SEMMIRE!

2017. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!