Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért istenítik olyan sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért istenítik olyan sokan, ezt a badoo alkalmazást? :D

Figyelt kérdés

Én valahogy, a felszínes emberek online piacának tartom.

Ahol van kereslet kínálat, és sokszor a szerepek cserélődnek. Az appfejlesztők, meg a kredit vásárlásokért, jó kis suskát zsebelnek be. A generált " xy szeretne veled beszélgetni" dolgokról nem is beszélve. Ismerőseim, meg mindig azzal jönnek, hogy próbáljam ki, keressek itt barátnőt. Szerintem elég kicsi rá az esély, hogy pont itt kopogtat majd be a nagy Ő.


Vagy rosszul gondolom? Van itt olyan, aki ott találta meg élete szerelmét? :D


2016. márc. 4. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Mert szeretnek a virtuális világban élni. Ez egy kamuközösség, ahogy a Twoo is. 80%-a kamu, bot profilok.
2016. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Elég ratyi helyek. Pár éve a Badoo teleszemetelte a bejövőmet, és még a spam mappába sem tudtam normálisan átirányítani. Agresszívan tolták a pofámba a reklámjukat, és ettől (is) lett antipatikus. Szerintem ne próbálkozz alapból a netes társkeresőkkel sem, elképesztő, mennyi panaszt hallani róluk.
2016. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Én ott találtam meg a páromat, de ettől függetlenül nem istenítem az alkalmazást. Egyszerűen csak szerencsének tartom, hogy így egymásra találtunk, mert előtte rengeteg férfival ismerkedtem ott és csak negatív tapasztalataim voltak.
2016. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én fenn vagyok. Lányokat lehet nézegetni rajta de semmi másra nem jó. ~60 levél/2 válasz napokkal később. 29/f
2016. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fene tudja. Egy kis esély, ha már élőben lehetetlen a dolog.
2016. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen oldal csak pénzkeresési célokat szolgál, egyik sem azért van hogy párt találjanak az emberek. De valóban, ehhez kell egy kis intellektus, hogy ezt észrevegyük, amivel az átlag láthatóan nem rendelkezik mivel tele vannak az ilyen bohócoldalak.


A vicc az, hogy a sok birka az egyik után a másikra regisztrál, mintha az jobb lenne, nem veszik észre hogy a csődjük nem az oldalon múlik, az csak egy jól álcázott kapitalista trükk.

2016. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Akkor azok a lúzerek akiknek élőben nem megy, akasszák fel magukat?

2016. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 A vonat elé ugrani szerintem egyerűbb.

Egyébként a társkereső oldalak tényleg nem azért vannak, hogy bárki is megtaláljon ott bármit, kivéve a tulajdonosok pénzét, mert az meg lesz keresve.


Onnan tudom, hogy fejlesztettem ilyet, elég közel voltam a vezetőséghez. Az egész elején egy csomó pénz csak arra megy el, hogy kiszámolják, hogy mennyi bírkát kopaszthatnak meg. Ha elég nagy szám jön ki akkor bizony megjelenik az új társkereső, amire minden kretén felregel, mert "jaj ez úgyis jobb mint az előző". És a befektető pénze máris gyarapszik. Ez egy végtelen iteráció. Vannak akik tényleg találnak párt maguknak, de azok az életben is találnának, ez benne a poén.

2016. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a vonatos dolgot poénnak szántam, de a többi teljesen komoly.
2016. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, én az életben nem kellek senkinek, netes ismeretségből viszont több komoly kapcsolatom született. Úgyhogy bánám, ha nem lennének.
2016. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!