Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami baj van velem? Magammal...

Cseroka kérdése:

Valami baj van velem? Magammal beszélgetek (vitatkozok tárgyalók)

Figyelt kérdés
A mindennapokban mára már természetessé vált az, hogy magammal beszélek és természetesen jön a válasz is .... Általában, hogy ne legyen feltűnő az agyam megmagyarázza, hogy jobb ha úgy csinálok mintha telefonálnék... Gyakorlatilag hangosan párbeszédeket folytatók magammal... Mindig egy olyan személlyel (személyekkel) beszélgetek akineke külön személyisége van de nagyon közel áll hozzám általában ez a legjobb barátom de van hogy ez az illető a kitalalt barátnőm ... Félek attól hogy ezek a személyek átveszik felettem az irányítást és nem tudok majd velük mit kezdeni ... Gyakran vagyok egyedül.. ezt a magammal beszélgetést azzal magyarázza meg a fejemben lévő hang ( egy fiú ) hogy karácsonykor a bátty bedrogozott és a rendőrök jöttek fel hozzánk szenteste ezzel telejesen tönkre tévé bennem a karacsonyrol kialakult ideál jó képet mára már gyűlölöm a karácsonyt .. úgy érzem valami olyan törés történt bennem akkor amit nem tudtam feldolgozni és most ez így jön elő rajtam, hogy magammal megbeszélem. Ettől függetlenül kiegyensúlyozott életet élek minden rendben van más tetején és néha a hangok vagy akikkel beszélgetek kedvesek és megmondják mi lenne a hejes válasz amit tennem kéne ... Soha nem hallgatok rájuk és van hogy néha üvöltözött magammal és ez mára addig fajult hogy lassan az utcán is izomból üvöltottem magammal hogy nem nem hallgatok rád ... Félek hogy ebből komolyabb problémák is lehetnek .. mennyire normális ez ?

#baj van e velem
2017. okt. 24. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mások is vannak így . Dehogy ennek mi az oka az csak egy szakember tudná megmondani. Lehet,hogy a magány teszi ezt az emberekkel .
2017. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj, hogy ezt problémának tartod.
2017. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!