Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Törvénybe ütköző, ha ezek...

Törvénybe ütköző, ha ezek alapján felveszem egy diktafonra a beszélgetéseinket? Nem tudom már sehogy lerázni, már rendőrségre mennék.

Figyelt kérdés
Nos 18 évesen találkoztam egy akkor 32 éves férfivel, 5 éve. Azalatt elvégeztem egy szakmát, egy magáncégnél tudtam elhelyezkedni. Újra találkoztunk a nyáron. Mesélt az életéről, hogy elvált, van egy közös kislányuk, aki minden hétvégén, és szünetben nála van. Nos miután ezt is megtudtam, észrevettem, hogy bókolgat nekem. Volt hogy kijött a meccsemre is, csak úgy, aztán ez kezdett rendszeressé válni. Mondtam már neki, hogy ne bókolgasson, köztünk nem lesz hosszútávú kapcsolat. Látom rajta, hogy nem adja fel, szerintem csak egy éjszakára akarna, mondtam neki, hogy én ennek a híve nem vagyok. Mondtam neki, hogy ha tovább folytatja a rendőrségre megyek. Interneten nem szokott zaklatni, csak személyesen mikor találkozunk. Gondolkodtam azon, hogy belemegyek a játékába, de még mielőtt célt érne abbahagynám. Ha továbbra sem hagyja abba, felvehetném diktafonra a beszélgetésünket, hogy ez a férfi már pedig verbálisan zaklat?
2017. okt. 26. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Azután mégis mit mondanál a rendőrségen te szerencsétlen??

Hogy öt éve rendszeresen találkozgatsz vele, és csak húzod az agyát??!

2017. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mondtam már neki, hogy ne bókolgasson,"


Feljelented a rendőrségen bókolásért??

Te tényleg nagyon hülye vagy!!

2017. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

“Interneten nem szokott zaklatni, csak személyesen mikor találkozunk.“

Mondjuk akkor... ne találkozgass, ne beszélgess vele? Jé, hát ez eszedbe sem jutott.

2017. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem ezek utan jobban erdekelne hogy miert akarsz belemenni a jatekaba ha nem akarsz tole semmit?! Titkon valld be elvezed hogy egy idosebb csavo udvarolgat neked es ezt az allapotot sacc per kb orokre kihuznad? ;) sajnos nem fog menni. Vagy te mesz tovabb az o kedveert vagy elfajul valahova ez az ugy amit te sem akarnal.

Egyebkent nem ertem a diktafonos dolgot? Ha most elvezed hogy udvarol es meg bele is mennel a jatekba, akkor miert akarod feljelenteni? Nekem ez ellentmondasos. Egyaltalan tudod te mit akarsz vagy kamu a kerdes?!

2017. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem élvezem, és nem tudom sajna elintézni, hogy ne találkozzak vele. 5 éve én voltam az ügyfele, 5évig nem volt semmi találkozó, 5 év után (ez év nyara) újra találkoztunk, és sajnos heti rendszerességgel kell találkoznom vele. Nem tetszett már az elején sem, hogy bókolgat, egyre több utalást kezd tenni arra, hogy ágyba vigyen. És miután többször mondtam neki, hogy nem jön be, nem akarok tőle semmit csak még jobban próbálkozik, nyaggat.
2017. okt. 26. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Pofozd fel. Pasizz/csajozz be. Ne menj edzésre. Válts melót.
2017. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy aidses lettél és utolsó hónapjaidban nem vagy rá kíváncsi, de ha a nyakadra jár, te késsel jársz 1x nyakára, mert már mindegy-nincs mit vesztened...
2017. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!