Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet jelenteni ha egy...

Hol lehet jelenteni ha egy iskola nem törvényesen jár el, törvénybe ütköző dolgot tesz illetve a higiénia kritikán aluli?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról lenne szó hogy az első amit csináltak illetve nem csináltak, mikor oda kerültem félévkor nem jelentettek be, közölték hogy édesanyámnak kell lejelentenie ehhez semmiféle igazolást nem akartak adni(a rendszerben sem voltam benne) ezt tudjuk hogy nem így működik mert a bátyám nagykorú volt mikor iskolába ment éretségire őt is lejelentették. Másik tudták hogy beteg vagyok így 1 hónapot nem mentem de minden héten fel lett hívva az ofo 1 héttel azelőtt hogy mehettem volna kiküldtek egy levelet, hogy ha nem jelenek meg sürgősen kiirnak a suliból. Egyépként összesen ennyit hiányoztam ami 115 óra IGAZOLT azt a számot sem éri el hogy ismételnem kéne. Mostpedig kaptunk egy levelet, a járási hivataltól miszerint nem jarok iskolába. Az iskolanak kötelessége lett volna a szüleimet levélben értesíteni és alá irattatni velük egy papirt. Ez nem történt meg. És a végére még egy apróság a tanév minden egyes napján zárva vannak a wc-k senkinek nem adják oda a kulcsot, volt olyan hogy a gyerek elhányta magát a fojosón míg ment a tanáriba a kulcsért pedig a wc közvetlen a termünk mellett volt.

2017. júl. 28. 09:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!