Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok Danielle...

Ti mit gondoltok Danielle Bregoliról és a Danielle Bregoli jelenségről?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Szinte minden ember életében eljön a lehetőség 15 perc hírnévre ilyen-olyan formában. A kislány viszont megszédült tőle és addig üti a vasat amíg csak lehet (az USA-ban ennek amúgy teret is adnak, még abból is meg lehet gazdagodni ha utálnak, ha szörnyű vagy, ha lejáratnak, mert minden a nézettségért történik ami viszont reklámfelületet ad). Kezdve a tévéműsoros produkción át egészen addig hogy nemcsak Wikipedia oldala van mert ő internetes jelenség, hanem már rapper is. 14 évesen.


Tipikus Z-generációs jelenség, mikor már részben az internet neveli a gyereket.

2017. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Ez valami államelnök, vagy feltalált valamit?
2017. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem az első és nem az utolsó. Jó a marketingje és komoly háttér dolgozik azon hogy jó legyen neki. Nem elfelejtendő hány követője van a közösségi oldalakon...több millió.
2017. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem Danielle Bregoli egy kis r***nc és nem kellene hogy az ilyen lányok/fiúk legyenek híresek. Az égvilágon semmit nem tett, nincs semmilyen tehetsége, csak egy idióta talk show-ban elordibálta, hogy "catch me ousside, how bow dah" aztán most mindenféle videoklipeket csinál. Nincs kifejezett tehetsége az énekléshez és a dalszövegei is semmitmondóak. Azonkívül olyan elviselhetetlen stílusban beszél, ami egyáltalán nem vonzó, sőt, taszító. Komolyan mondom, olyan a stílusa mind egy falusi Qrvának vagy nem is tudom. Amúgy szép lány meg minden, de szörnyű, ahogy beszél és ahogy viselkedik.

Amúgy értem, hogy ennek a viselkedésnek mindenféle mentális problémák meg önbizalomhiány meg mittudoménmi állhatnak a hátterében, de akkor is elfogadhatatlan az, amit művel. Énnekem sincs önbizalmam, és mégsem beszélek minősíthetetlen stílusban az emberekkel.

Abszolút rossz példát mutat mindenkinek. És az a baj, hogy a felnőttek az ilyen idióta r****cok alapján ítélik meg a Z generációt és általánosítanak egyébként érthetően) és ezekből is alakulnak ki a generációs ellentétek.

2017. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Az meg ki a tököm? Sosem hallottam róla. Ha külföldi akkor nem is érdekes, max ha cumizni akarna...
2017. okt. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Like, ha a videómánia előtt is ismerted! Jah, ez nem a youtube... :/
2017. okt. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem Ő maga egy teljesen átlagos lány, akit felruházott pár manager egy provokatív stílussal, és most fejik a pénztermelő tehenet.

A Dr Phil showról rég tudva lévő, hogy kamu. Behívják az embert, és aláíratnak egy szerződést, hogy a producerek megváltoztathatják egyrészt a szereplő stílusát, személyiségét, és magát a sztorit is a kedvükre.

Aztán mikor "viral" lett a szereplése a csajnak, sztem meggyőzte pár producer meg manager, hogy legyen belőle egy brand, és jól is tették, mert jó sok pénzt kaszál a csaj, azzal, hogy effektíve egy hülye ghetto p.csa, és nem csinál semmit

2017. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Öööö és ki is ez tulajdonképpen?
2017. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Megnéztem a videót, ami állítólag híressé tette (azért mondom, hogy állítólag, mert aki tényleg híres, arról azért nem a gyakorin hallok először...) Ez a lány szerintem súlyos mentális betegséggel küzd, elég aljas dolog ezt kihasználni. Semmivel nem különb a világ a 19. századinál, amikor azért mutogattak valakit cirkuszban, mert sziámi iker vagy törpenövésű vagy hottentotta.
2017. okt. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy beteg, ez a rivaldafénytől megszédült viselkedés. Felbátorodott hogy a tévében van és mondhat bármi hülyeséget, vagy adták is alá a lovat hogy itt majd előadhatja a balhés tinilányt, ő meg előadta. A torz beszéd meg egyszerűen az alap déli akcentus + pöszeség + felvett kamu gettó akcentus eredménye ami elnyomja az érthetőséget.


Ha nem produkálja magát akkor teljesen normális a viselkedése és érthető a beszéd is, csak ami nem botrányos az már nem üti meg az emberek ingerküszöbét és átlépnek rajta. Sőt már egyszer megkapta itt is a 15 perc hírnevet, ha nem hozza fel Dancsó megint a témát akkor már rég el lett volna felejtve.

2017. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!