Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

"...te meg csak arról beszélsz, hogy nekünk hogyan kéne megváltozni, a nőknek meg az ég egy adta világon semmi felelősségük nincs mindebben, mintha óvodás gyerekek lennének akik olyanok mint a távirányítós babák a te szemedben. A megfelelő billentyű kombináció lenyomására cumiznak, csak mi vagyunk a bénák, mert feladjuk mielőtt rájönnénk hogyan kell.

És megint ilyen hülyén van igazad, hogy tényleg így van, de semmit nem vesz el annak az igazságából amit eddig mondtam. Tehát az, hogy te tudod hogyan kell olyan határozottan és férfiasan fellépni, hogy elolvadjanak az megint csak annak a bizonyítéka, hogy másoktól függ a szexualitásuk és nem saját húzóerő hajtja. A másik dolog ezzel kapcsolatban, hogy nevezz naívnak, de én egész életemben olyan nőt kerestem, aki nem azért fekszik meg nekem, mert én tudom hogyan kell őt kezelni, vagy bánni vele stb. Ezt nagyon olcsó dolognak tartom, már elnézést. Sőt azt is, ha bármilyen teljesítményem miatt van oda értem. Ezek a dolgok nem én vagyok, ezek a dolgok mind olyan dolgok, amiket csinálok vagy el is játszhatok és bárki más is csinálhatná vagy eljátszhatná őket, akkor az ugyanolyan lenne. Engem akarjon azért, mert ki akarja élvezni az életet és van annyi esze és tapasztalata, hogy felismerje, hogy én egy olyan pasi vagyok aki az elképzelhető legizgalmasabb a megbízható pasik között és az elkézelhető legmegbízhatóbb az izgalmas pasik között. Mert ugye vagy megbízható de unalmast, vagy izgalmas de megbízhatatlant lehet szinte csak találni."



2017. okt. 28. 04:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hosszasan körülírja azt amit kifogásol.

Érdemes határozottnak lenni olyan dolgokkal kapcsolatban ami érdekel is. Találjatok valakit akivel összeeggyeztethetők a készségeitek.

Ha egy lány/nő megjátsza magát, éldegél a hű de kényelmes világában vagy épp úgy hogy nem passzol a másikhoz és ő ezt határozatlanul, hogy hű csak legyen már valami egy "pasi"-val/ miatt, akkor álljatok tovább.

2017. okt. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van még mit tanulnia a figurának a csajokról.
2017. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a kivezetetlen sperma megkövesedve az agyában ezt az írást eredményezte.

Eret vágok már attól, hogy itt minden lúzer, legyen akár nő, akár férfi, vagy idealizálja magát is és a másik nemet is, vagy minden a másik nem hibája. Nem lehetne csak békésen együtt élni, és hagyni, hogy a dolgok menjenek a maguk medrében? Az ilyenen már messziről látszik, hogy remeg egy nőért.

2017. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!