Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, aki az anyjával él és annak élettársával. Hatalmas zivatar van a környéken, nagyon villámlik, és épp kocsival jöttünk. Én már a kocsiban elkezdtem sírni, hogy hogyan fogok kiszálni. Ugyanis pánikszerű rohamaim vannak a villámlástól, sajnos nem tehetek róla, már pszichológushoz is járok. Már ki kellett szállni, és bemenni a házba. Nem tudtam, leblokkoltam, elkezdtem sírni, féltem, hogy belénk csap. Anyám elkezdett ordítozni, hogy azonnal szálljak ki a kocsiból, de én szorongtam, az élettársa nagyon felidegeskedett (használnám a pejoratív jelzőt, de itt gyakorin nem lehet), és a bejárattól direkt átparkolt máshová, hogy többet kelljen menni, ezt még hangoztatta is, hogy csapjon belém, ordibált, nagyon ordibált, és anyám szintén, hogy hogyan lehetek ilyen hülye pánikos debil, mindketten leordították a fejemet. Majd végre kiszaladtam, az egyik autó riasztózott, pár méterre csapott a villám, és elment az áram, a stressztől, amikor a nevemet sem tudtam már, a kulcsom az autóban maradt, és kint álltunk a viharban, én már könyörögve ordítoztam, sírtam hogy menjen vissza a kulcsért az autóba. Nagyon durván dörgött, és ez csak fokozta a pánikomat, anyám felpofozott, és az élettársa pedig nem akart a kulcsért menni, ordított, hogy csapjon belém a villám, és még nem tudom, miket beszélt, mert már nem is emlékszem. Még most is dobog a szívem, és nagyon félek, és muszáj volt kiírni magamból, hogy ti mit gondoltok, mert szerintem egyáltalán nem volt jó hozzáállás ez részükről.
2017. aug. 12. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Nincs ez a sztori kicsit feljavitva részedröl? Egyszerüen nem tudom elképzelni, hogy valaki ilyet mondjon. Föleg, hogy a saját anyád. Minden ember fél valamitöl, ha te a villámlástol, akkor fogadja el és ovjon meg amennyire tud. Amugy milyen kapcsolatotok van ugy ezen kivül? Ha másban is ilyen gorombán viselkedik veled, nem hezitálnék, elköltöznék rokonhoz mig kijárom a gimit, egyetem/munka közben pedig albérletbe mennék.
2017. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Hihetetlen, hogy ilyen emberek léteznek. Sokan félnek a villámtól, mondhatnám, hogy természetes. Biztos amint lehet, keresném a költözés lehetőségét, addig pedig próbáld meg túlélni :)
2017. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Mi a fene... nagyon sajnállak, hogy ilyen elbaxott "szülőkkel" ver az élet... az gondolom a fogalmazásomból tiszta, hogy elítélem őket, egyáltalán nem szülőként viselkedtek, és olyat kívánok nekik látatlanban is, amit ritkán szoktam.

Azt javaslom költözz el mihamarabb tőlük, ha ezen kívül is rosszak a körülmények, ez tényleg idióta hozzáállás volt, és utána jó ideig ne keresd őket, akkor talán megtanulják, hogy a lányuk vagy, és úgy is kéne viselkedniük Veled...

Most pedig csinálj Magadnak egy forró teát, és beszélgess pár emberrel/nézz valami filmet, hogy lenyugodj. :)

2017. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem írogatnék ide unalmamból, de bárcsak kitaláció lenne.. nagyon remegek még mindig, és itthon is ordítanak. Amúgy most ahogyan visszagondolok, a bejárati ajtóhoz is hozzácsapott, és durván káromkodott, hogy egy gyenge izé vagyok. Különben nincs annyira jó kapcsolatunk, de azt most nem kezdem itt szétírni. Csinálnék teát, csak félek kimenni a szobából, félek, hogy megüt.
2017. aug. 12. 23:04
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Simán fel is nyomhatnád őket ezért. Ez nem normális, amit művelnek, így idegroncsot csinálnak belőled.

Egyébként ha szeretnéd részletezni, írhatsz privátban is.

2017. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De hogyan? Ha nincs testi sértés, akkor nincs bizonyíték, bár szerintem a fél környék hallotta az ordításomat, meg az övét.
2017. aug. 12. 23:12
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha meglátszik, akkor látleletet kell vetetni és kész is. De valószínűleg jobban járnál, ha meg tudnál szakítani velük minden kapcsolatot.
2017. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Amint lehet, fordíts hátat nekik, - nem érdemelnek meg!
2017. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Azt gondolom hogy a szuleid nem normalisak. Foleg ugy hogy tudjak is hogy ennyire felsz tole. Komolyan meg egy krumplinak is tobb erzelmi intelligenciaja van mint nekik. Ahhh erre mast mar nem is tudok mondani annyira felidegesitett🙄
2017. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
18 éves vagy, senkinek nem kell semmit bizonyitanod. Nagykoru vagy, ha el akarsz költözni otthonrol, akkor megteheted. Azt is megteheted, hogy megszakitasz velük minden kapcsolatot, nincs joga azt sem tudni, hogy te melyik városban vagy éppen. Édesapád/nagyszüleid mit szolnak a történtekhez? Biztosan leteremteném az anyádat, hogy tud a saját gyerekével igy beszélni. Bár az ilyenek nem hallgatnak másra. Mikor mamám probálta megvédeni az unokatesomat az anyjátol, megkérni, hogy bánjon vele gyerekhez méltoan, leordibálta, és kijelentette, hogy semmi köze beleszolni az unokája nevelésébe, ezek után ne is merészeljen semmit mondani, mert nem látja öket többé.
2017. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!