Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó embernek tartjátok magatoka...

Jó embernek tartjátok magatokat? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 19:03
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%

Hogy jó embernek tartom e magam?! A válasz erre nem az, hogy jó ember vagyok, hanem az, hogy jobb mindenkinél. Fiatalkorom ellenére rengeteget tapasztaltam, sok szörnyűséget éltem át, amit rengeteg ember a felénél feladott volna, vagy egyszerűen belehaltak volna. Szülők nélkül megtanultam mindent. Mosok, főzök, takarítok, sütök, fiú létemre. Sok lány a hátsóját se képes kitörölni, nem még ezt mind megcsinálni egyedül. Jövőre lakásvásárlásba kezdek.

Az embereket sorra taposom el, ami örömmel tölt el engem. Akik nekem ártanak, mind elnyomom, mint egy csikket. Beképzeltnek tűnhetek és az is vagyok. Van is mire fel, és eszembe sincs változtatni ezen.

Most lehet rám nézni, mint a véres késre, le is lehet pontozni. De a helyzet ez.

2017. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hozzászóló válaszából kitűnik, hogy mindenki jó embernek tartja magát, akinek az ideális énje nem esik távol a reális énjétől. Egyszerűbben fogalmazva: a „jó” fogalma szubjektív, és ha az általad jónak tartott emberi értékeket képviseled, jónak fogod vélni magad. :)
2017. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert lúzer vagyok, olyan Karma K×a. Pedig próbálok rajta változtatni.
2017. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

# 11 Remélem találkozol egy hozzád hasonlóval, akivel majd egy párt alkothattok....

Mifelénk az ilyet, mint te, csak simán féregnek hívják.

2017. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!