Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés lehetett neki,...

Milyen érzés lehetett neki, hogy megláttam meztelenül?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és egy fiú csoporttársamhoz mentem látogatóba, mert el van törve a lába, vittem neki két könyvet, amiből tanulni kellene. Jóban vagyunk, meg szoktunk beszélgetni, de semmi különös amúgy. Az öccse engedett be, mondta, hogy itthon van, menjek be nyugodtan hozzá. Én bementem a szobájába, ő meg akkor jött ki a fürdőszobából zuhanyzás után teljesen meztelenül. Mindketten meglepődtünk, ő szegény az ágyhoz sántikált és elkezdte felvenni a ruháit, mindketten zavartan bocsánatot kértünk, de közben hát csak láttam szegény srácot anyaszült meztelenül.


Nyilván egyikünk sem tehetett róla, de akkor is elég rosszul érzem magam a dolog miatt. Olyan furcsa lesz vele találkozni ezek után, hogy láttam csupaszon. Mennyire lehetett ez rossz ez egy 20 év körüli fiúnak? Én biztos nagyon gáznak érezném, ha fordítva történik.


Ne hozzam szóba soha, ha találkozunk, tegyek úgy, mintha semmi sem történt volna? Vagy kérjek még egyszer bocsánatot? Olyan hülyeség tudom, de még sosem történt velem ilyen és eléggé bánt, hogy akaratlanul is kellemetlen vagy megalázó helyzetbe került egy másik ember miattam.



2017. okt. 29. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
na persze véletlenül te még hiszel a mesékben
2017. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Örült neki, reméli, hogy lesz még ilyen "véletlen", és tovább is fejlődnek a dolgok. Pl.:


-Józsi, be kell vallanom valamit. Még soha nem érintettem meg farkat. Nem tudom, hogyan mondjam ezt... de megfoghatnám a tiédet?

2017. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Hű, mint a filmekben, saját fürdőszoba nyílik minden hálószobába. Az igen. Törött lábbal nem is lehet fürdeni a gipsz miatt. csak lemosni magát. Kamugyanús a sztorid.
2017. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Én örültem volna neki a helyében :D Szerintem ő sem bánta, hogy láttad.
2017. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy 20 éves fiúnak nem annyira ciki már általában, kicsit fura de semmi egetrengető :D Szerintem ne hozdd szóba feltétlenül, megy tovább az élet.
2017. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Törött lábbal nem is lehet fürdeni a gipsz miatt. "


Már nem gipszben van a lába, hanem ilyen tépőzáras levehető rögzítőben.

2017. okt. 29. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Helyszín.

Általános Iskola 7/c


- Ne haragudj a zuhanyzós esett miatt.

- Te ne haragudj, tudom ilyet élőben még nem láttál.

- Mi? Hogy érted?

- (rádkacsint) - És tetszett? (Mosolyog)

- Micsoda?

- Igen az.

- Mi?

- A micsodám.

- Az micsoda?

- Hagyjuk.

- Nem láttam semmit.

- Kössz, hideg volt.

- Nem úgy értem.

- ...


Inkább természetes dologként kezeld az esetet, nem kell túldramatizálni. Fogsz még ilyet látni, ha kopogás nélkül...egyébként nincs haverja, aki a leckét vitte volna.

2017. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Es eszedbe sem jutott kimenni es megvarni amig feloltozik, amikor meglattad, hogy meztelen?
2017. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vetkőzz le előtte és mond meg neki, hogy így kvittek vagytok.
2017. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinálsz belőle ügyet akkor gyorsan elfeljtitek, ha viszont sokat rugózol a témán, azzal csak még kellemtlenebb helyzetbe hozod a barátod.. egyébként tetszett a látvány? Éreztél valami izgatót, vagy inkább semleges volt? :)
2017. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!