Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan "gáz" a mai...

Miért olyan "gáz" a mai fiatalok körében hogyha egy 16 éves szereti a jazz, blues zenét?

Figyelt kérdés

Az én telefonomról hallgattunk zenét a haverjaimmal és egyszer csak megszólalt a Mystery Gang - Játsz még jazz gitár és ez miatt úgy le lettem hurrogva hogy azt se tudtam mi van :D

Persze ez mellett hallgatok rockot, trapet, future basst meg igazából majdnem mindent...



2017. okt. 29. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert ha egy közössegben csendül fel, ahol csak Te szereted, ott igen csak meg tudja ölni a bulit....m
2017. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
96%
Kezdem ezeket a kérdéseket nem érteni....ha te szereted miért fontos más is szeresse?! Minek ilyeneket egyáltalán telefonról hallgatni? Azokat az igénytelen droplex skrillex meg egyebeket is gáz, nem hogy ilyesmiket....
2017. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én utóbbi időben nagyon rákaptam az eurobeatre. Kocsiban az szól, fülesen az szó és otthon is.

De buliban másokra ráerőltetni tényleg zavaró. Ha buliban vagyunk akkor hallgassunk valami olyat ami mindenkinek jó. Erre jók ezek a kis populáris vackok amik a háttérzajt megadják, de nem kell aktívan odafigyelni rá hogy élvezd.

2017. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz hogy előbb elkapcsoltam és utána kaptam a hideget
2017. okt. 29. 20:52
 5/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
Jah hát...én ezt elszoktam intézni azzal, hogy " Nem mindenkinek lehet ízlése " :)
2017. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Még egy kérdező, aki rejtetten buksisimit akar, ezért maifiatalozik.
2017. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet én lakok rossz környéken, de erre mindenki magasról lesz...ja mit hallgat a másik. Őszintén szólva, engem meg mégannyira sem érdekel az emberek zenei ízlése.
2017. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak annyi történt, hogy pár haverodnak egyszer nem tetszett. Gondolom, a maradék 2876576 fiatal véleményét nem ismered, szóval a "mai fiatalok körében" erős általánosítás.
2017. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Az a gond én sem vagyok kíváncsi mások zenei ízlésére ezért tudnám sokszor azoknak a torkán lenyomni a divattá vált blútusz' hangszórót meg a recsegve hangosan szóló telefont is az utcán :)
2017. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A mai fiatalok körében mindig gáz, amit hallgatsz és nem a legfrissebb divat.

Így volt ez az én időmben is, így volt 30 éve és még jóval azelőtt is, gondolom.

A legtöbbüknek a szája jár csak, nehogy beégjenek :)

2017. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!