Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással van az ember pszichés állapotára vagy tudatalattijára a classic rock, jazz, blues, spirituálé, sanzon, country, folklore, world music? Melyiket milyen állapotba jó hallgatni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
negatív
2015. febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Szerintem ez függ attól is,hogy mit szeret.

Pl. aki inkább poppot hallgat,annak a metál felkavaró lenne,míg nekem meg van,hogy arra tudok a leginkább ellazulni.

2015. febr. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én leginkább a classic rock hatása latt álltam és feltolultak mélyről jövő dolgok, amelyeknek ki kellett pattannia.
2015. febr. 4. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

ezért válaszolhattam, hogy lepontozzanak...


próbálj meg ilyeneket lejátszani egy babának, akit még nem rontott el az élet. sírva fog fakadni...

2015. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tudat alatt tudod, hogy milyen zenéhez van kedved és azt rakod be! Az, hogy mindegyik rossz lenne nem értek egyet.

Véleményem szerint zene nékül nem lehet és nem is érdemes élni.

2015. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Hát én szeretem a jazz-t, a blues-t, és a countryt, de amúgy bármi jöhet, kivéve SP-t, meg fluort.
2015. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utóbbi kettő nálam bele sem fér a zene kategóriájába.
2015. febr. 28. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!