Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor gondolkozok, akkor egy csomó minden jut az eszembe az adott témáról, de amikor odáig jutok, hogy ezeket szavakba kéne önteni, akkor pedig leblokkolok?

Figyelt kérdés

Emlékszem még régebben fejembe vettem, hogy én leszek a sokezredik vlogger. Minden jól is ment, kiválasztottam a témát, átgondoltam, majd amikor felakartam venni akkor szinte szóhoz se jutottam.

Ha társaságban vagyok akkor semmi gond. Ez abból fakad hogy "magunkba" beszélni nem "normális"?



2017. okt. 31. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Èrzèsből. Csak lazán.
2017. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A zene csodákra kèpes. Ha megfelelő zene megy miközben írsz ès engeded, hogy vezesse az èrzèseid nem fogod elhinni, hogy mit produkáltál. Javaslom a classzikus, blues, most epic, ès hasonló stímusú zenèket vagy szubliminálokat.
2017. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán mert egyszerre sokmindent elszeretnél mondani, tudod, hogy mit, de beszéd közben a már előre kigondolt gondolatod szerint szeretnél haladni, így leblokkolsz. Ismerős a téma. Olyan, mintha meg szeretnél felelni valakinek. Ne görcsölj rá a dologra!
2017. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!