Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az életem fiatalon romokban,...

Az életem fiatalon romokban, mit tehetnék még az életben?

Figyelt kérdés

20éves fiú vagyok.

Nagyon nagy terveim vannak, és voltak az életemben...illetve legfőbb célkitűzésem mindig "jól élni" a világban és nem "túlélni az életet".


A kettő nagyon más.


20 évesen annyi munkám volt már mint másnak 80év alatt. Elismerem... Az első 4 munkám nem igazán vehettem túl komolyan és Lázár véve csak a pénzt vártam és úgy ahogy dolgoztam... Viszont utána keményen elkezdtem fejlődni mire eljutottam már kb.20-23. munkához. Az elsőt és az utóbbit összehasonlítva ég és föld a gyorsaságom.


Sokkal gyorsabb vagyok...de már nem lehetek ennél gyorsabb.


Gyári munkákat végzek mostanság és jól is telljesítek, komolyan. Nem csak én mondom ezt...és mégis kirúgtak. Sebességére hivatkozva amit nem is akart elmondani nekem a főnök.


Sok helyen a sebességemre hivatkoztak.


Komolyan mondom az életem kész kudarc.


Sokszor eszembe jut hogy könnyebb lenne meghalni mint túlélni még 60évet. És átmenni még 1000munkán.


Ezek a stresszek... Valaki segítsen légyszives.



2017. okt. 31. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg tanulj ki valami szakmát, ami kevésbé monoton.
2017. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi, nem vagy egyedül...
2017. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

20 évesen gyárban szalagon dolgozni valóban nem perspektíva, ...de csak te tehetsz ellene.

Tényleg tanulj valamit, amiben te lehetsz a legjobb, mert kedvvel csinálod!

Én 38 évesen érettségiztem és végeztem el a számviteli főiskolát.

2017. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!